Діяльність

061

Місія «Голос надії» офіційно зареєстрована у березні 1990 року. Нині тут працює понад 400 працівників, які поширюють Євангеліє у 15 регіонах України (Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Черкаська, Чернігівська, Полтавська, Сумська, Хмельницька області та Автономна Республіка Крим), 13 регіонах Росії (Астраханська, Волгоградська, Іркутська, Мурманська, Нижньогородська, Свердловська області, Карелія, Комі, Марій-Ел, Татарстан, Удмуртія, Хабаровський край та Чувашія), а також у Киргизстані, Болгарії та Польщі.

Євангелізаційна робота охоплює 349 населених пунктів. За час діяльності місії було засновано 223 церкви. Збудовано або придбано і переобладнано 134 молитовних будинки, решта церков проводять богослужіння в орендованих приміщеннях.

Працює 148 недільних шкіл, в яких налічується понад 2000 дітей. Щоліта проводиться близько 200 дитячих таборів. У 124 навчальних закладах проводяться уроки з вивчення Біблії, лекції з профілактики СНІДу та впровадження здорового способу життя.

У своїй праці місіонери використовують ЗМІ (періодика, радіо, телебачення, інтернет), зокрема: 14 періодичних видань, 3 радіопередачі та 5 телепередач.

Також ведеться робота з інвалідами, зокрема з глухими та сліпими людьми, з сиротами та бездомними, з малозабезпеченими та неблагополучними сім’ями (зокрема з родинами, де є алкоголіки та наркомани). Силами місіонерів створено 10 реабілітаційних центрів для чоловіків і 2 - для жінок, а також 6 будинків для дітей-сиріт. Проводяться євангелізації у 31 тюрмі. 

Ви знаходитесь: Діяльність
Яндекс.Метрика
Crossway Logo
Розроблено в студії CROSSWAY