Андрій Соловйов: «Любов українського народу ми не раз відчували»

Після свого навернення у 2000 році Андрій Соловйов відчув бажання присвятити своє життя місіонерській діяльності в рідній Башкирії. На це його надихнув український місіонер, нині вже єпископ Володимир Сільчук.

30.11.17
0
40

Раулі Лехтонен: «Моліться за Скандинавські країни!»

Раулі Лехтонен — місіонерський пастор церкви «Філадельфія» в Стокгольмі, координатор та місіонер Європейського братерства п'ятидесятників — про церкву, місію та освіту.

30.11.17
0
71

Михайло Паночко: «Реформація в наш час — це відвага жити за Божим Словом»

Як змінюється після народження дитина — зростає, мудрішає, дорослішає, так і Церква переходить від одного етапу до іншого. Вона має бути світлом і сіллю. Якщо дерево плоду не приносить, воно мертве.

31.10.17
0
48

Еліс Шевкенек: «Слово Боже горить у моєму серці!»

Еліс Шевкенек народилася 1925 року на заході Канади в багатодітній сім’ї українських емігрантів. У віці 20-ти років вона посвятила себе Богу. Після закінчення біблійного коледжу стала активно займатися місіонерством.

31.10.17
0
82

Борис Тарасюк: «Посіяне зі сльозами буде жатися з радістю!»

В історії євангельської церкви с. Карпилівка (Ківерцівський р-н Волинської обл.) та сусідніх сіл особливе місце зайняв Борис Тарасюк. На його долю випало багато переживань і поневірянь…

31.10.17
0
55

Євангеліє в екстремальних умовах
(бліц-опитування)

Захоплення будинків молитви, обшуки, вбивство віруючих… Усе це ускладнює проповідь Євангелії, а нерідко і робить її небезпечною для життя.

30.09.17
0
51

В’ячеслав Марчук: «Двигай мною, Господи!..»

Я люблю царя Давида. Пастух стає царем. Хіба він знав як себе вести на царському престолі? Але він каже: «Двигай мною, Господи».

31.08.17
0
36

Богдан Левицький: «Сльози покаяння на очах дітей — це найбільший успіх для мене»

Я кажу: «Боже, веди мене так, як хочеш Ти». І коли я бачу на очах дітей сльози покаяння — це найбільший успіх для мене, бо написано, що все небо радіє, коли кається один грішник.

31.07.17
0
35
Пожертвувати