Потреба бути слухняним Богу

Я б хотів, щоб ви за нас молилися. У мене є конкретна потреба: бути слухняним Богу! Не просто, щоб Бог нас благословив, а щоб навчив нас бути слухняними.

30.01.18
0
15

Ісус Христос подарував мені життя й свободу

Скажу чесно, я ніколи серйозно не замислювався про Бога. Дуже часто бачив як бабуся молиться, але мене це тільки злило. Я казав їй: «Кому ти там молишся?» Вона зі сльозами на очах відповідала, що молиться Богу за мене...

30.01.18
0
11

Я знайшов у Церкві сім'ю

У 17 років я усвідомив, що у мене немає зовсім нічого… Нічого, що могло б мене тримати на землі. Дехто казав мені: «Ти закінчиш або тюрмою, або могилою! Тебе вже ніхто не змінить. Ти повністю просякнутий цим!» Та в моєму серці була надія…

30.12.17
0
33

Просимо Господа, щоб Він рухався в нас і через нас

Боснія та Герцеговина дуже потребує місіонерів. Там точиться духовна війна. Сьогодні можна спостерігати змагання між трьома силами у світі. Зі сходу — Росія, із заходу — країни Західної Європи та Америки, а також потужний вплив має іслам.

13.12.17
0
73

Велосипедна мандрівка

Осінній сезон розпочався з того, що я з групою хлопців-підлітків успішно здійснив вело-поїздку на відстань близько 100 км. Поїздка була організована за проханням цих молодих людей здійснити таку очікувану для них мандрівку.

30.11.17
0
41

Перевізний дім молитви

Щовівторка команда місіонерів їздить в циганський табір. Моя дружина там проводить дитяче служіння, в тому числі навчає дітей письма та читання. Надалі продовжуємо складати невеличкий перевізний дім молитви для циган.

30.11.17
0
27

Кінотеатр на місці церкви

На місці кінотеатру раніше була церква. При комунізмі батюшку розстріляли, а в церкві стали показувати кіно. Пізніше церкву зруйнували і на цьому місці побудували кінотеатр. Тепер знову Бог прийшов сюди, і ми проводимо богослужіння.

30.11.17
0
22

Гарна духовна атмосфера

У нашому місті склалася дуже гарна духовна атмосфера співпраці між євангельськими церквами, завдяки чому можемо краще доносити Благу Звістку. Також багато цьому посприяв указ президента про святкування 500-річчя Реформації в 2017 році.

30.11.17
0
30

Більше, ніж могли прийняти

Набір дітей у стаціонарний табір ми розпочали за місяць до початку проведення табору. Я був неймовірно здивований неприродній активності батьків, які за два дні подали більше заявок у християнський табір, ніж ми могли прийняти!

30.11.17
0
15

Водне хрещення у фонтані

Водне хрещення проводили у фонтані, який раніше самі й побудували в центрі села. Троє людей прийняли водне хрещення. На це дійство подивитись прийшло майже все село, адже там це відбувається вперше.

30.11.17
0
14
Пожертвувати