Християнські новини

16 квітня, на Великдень, у Парку ім. 900-річчя м. Луцька відбувся святковий благодійний обід для бездомних та малозабезпечених осіб. Подібні благодійні обіди в місті церкви, волонтери, благодійні фонди пропонують уже не перший рік.

Волинських журналістів запросили в прес-тур «Історичним місцями Реформації». Отож, шість локацій і величезна кількість неймовірно цікавих фактів, які автор старалася вмістити в одну статтю.

Рішення суду ще не набрало законної сили. У відповідача є 30 діб на його оскарження в апеляційній інстанції. Представник Управлінського центру заявив, що «Свідки Єгови» готові дійти до Європейського суду з прав людини.

Саме під таким гаслом у м. Луцьку 24 лютого 2017 року відбувся просвітницький захід для вчителів історії та інших суспільних наук, що зібрав понад 300 учасників з різних куточків Волині.

Метою Національного дня молитви за Україну є молитовне єднання усіх Церков та всього народу заради спасіння і відродження нашої країни.

Протягом 2017-го року в Україні триватиме безперервний цілорічний марафон посту і молитви під назвою «Преображення України». Євангельські протестантські церкви всієї України об’єднуються для молитви за свою державу.

Урочистості з нагоди 20-річчя ВРЦіРО відбулися 29 листопада у приміщенні готелю «Хрещатик». Привітати  з ювілеєм Всеукраїнську Раду Церков прийшли урядовці, народні депутати, науковці, експерти та журналісти.

Перший заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Олександр Степанцов зустрівся з представниками місцевих релігійних громад.

23 листопада в залі Благодійного комплексу «Фіміам» британський вчений, в минулому викладач Уельського університету Роджер Брінд розповів вчителям луцьких шкіл як релігійна реформа вплинула на освітню систему Західної Європи.

2 листопада 2016 року Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій на виїзному засіданні у Краматорську прийняла текст чергового звернення до народу України.

Сторінка 1 з 12
Яндекс.Метрика
Crossway Logo
Розроблено в студії CROSSWAY