Новини церкви ХВЄ

25-26 квітня 2017 року на Київщині відбулася річна звітна конференція Церкви християн віри євангельської України, на яку приїхали близько 270 пасторів і єпископів із усіх регіонів України.

18 березня в Луцьку, в церкві «Віфанія», відбулася молодіжна конференція. Вона зібрала біля трьох сотень молоді Луцького регіону.

10 лютого 2017 року в будинку Українського Біблійного товариства відбулося редакційне оцінювання перекладу Святої Євангелії від Марка жестовою мовою глухих. Це історична подія для служителів профільного відділу ЦХВЄУ.

Під таким гаслом 24 грудня 2016 року в приміщенні молитовного будинку церкви християн віри євангельської смт Торчин відбулася річна звітна пресвітерська конференція Волинського об’єднання церков ХВЄ.

З 10 по 12 січня 2017 у  м. Мінську (Білорусь) на базі церкви християн віри євангельської «Благодать» відбулася виїзна зустріч членів Правління двох братерств.

25–26 листопада 2016 в Луцьку, в приміщенні Церкви Христа Спасителя відбувалася конференція. Вона зібрала понад півтори тисячі християнської молоді Волині.

27 листопада 2016 відбулося відкриття й посвята новозбудованого дому молитви в Цумані. Нове приміщення стало радістю не тільки для віруючих євангельської церкви, а й окрасою всього селища.

Прихід на землю Бога в людському тілі розпочав нову еру стосунків між Богом-творцем та людиною – Його творінням, які були зруйновані гріхом...

Завершено роботу над першим в Україні науковим соціологічним дослідженням, метою якого було дослідити ставлення населення України до євангельських протестантських (зокрема до п’ятидесятницьких) церков.

13 листопада в селі Цміни відбулося відкриття-посвята дому молитви. Розділити радість із членами цієї євангельської церкви прибуло багато гостей, у тому числі представники місцевої влади та керівництво ХВЄ.

Сторінка 1 з 20
Яндекс.Метрика
Crossway Logo
Розроблено в студії CROSSWAY