Новини місії

26-28 липня 2017 року в християнському таборі «Берізка», що в с.Олександрія Рівненської області, відбудеться чергова Конференція місії «Голос надії».

Різдво в АТО. Бог послав людям найдорожче. Час для проповіді Євангелія в Польщі. Заповнені зали почули Різдвяну звістку. Крим: як усе починалося. Різдвяна Полтавщина. Мрія про пробудження. Різдво — з 25 грудня. Різдвяні заходи на Чернігівщині.

До вашої уваги підбірка коротких фотомеседжів із місіонерських полів, якими діляться наші місіонери у інтернет-спільноті "Голос надії".

На тепер церква «Голос надії» переживає не прості часи. Змінилася влада, змінилися умови життя й служіння. Гарне й зручне місце розміщення дому молитви стало проблемою – прямо навпроти нова влада збудувала об’єкт, навпроти якого вона аж ніяк не хоче бачити храм євангельської церкви.

17 грудня 2016 в Мінську відбулася регіональна зустріч місіонерів місії «Голос надії», які працюють у Росії та Криму. Місце зустрічі було вибрано через зручність приїзду для української та російської делегацій.

Брусилівські проекти. До війни і зараз. «Дороговказ». Табори, табори… Євангеліє для 720дітей. 4 брати-місіонери. Місіонерська сім’я. Просто, як апостоли. Перший дім молитви. Олівець у Його руці. «День служіння». Особисті стосунки. «Вибери Життя». Свято сім’ї. Гучним голосом. «Вдячне серце».

Нещодавно (усього чотири роки тому) на тому місці, де тепер височіє новий дім молитви, була пустка. І ось 19 серпня 2016 року в самому серці Карпат, у місті Сколе, що на Львівщині, відбулося святкове богослужіння з нагоди відкриття й посвячення дому молитви «Церкви Христа Спасителя».

Учасники Божого чуда. Про вікові бар’єри та євангелізації для сусідів. Проходячи через випробування… Літо на Житомирщині.

29 липня 2016 року у Сєверодонецьку відбулася робоча зустріч місіонерів Донбасу. На бесіді були присутні місіонери з Луганської та Донецької областей (в тому числі й ті, що змогли дістатися з окупованих територій).

Сторінка 1 з 19
Яндекс.Метрика
Crossway Logo
Розроблено в студії CROSSWAY