Інтерв'ю

Пастор із Донбасу Петро Дудник – один з перших служителів, який допомагав жителям Сходу виїхати із зони АТО й підтримував матеріально тих, хто там вирішив залишитися.

Пастор з Мадриду Ярослав Демко — про «тимчасовий» переїзд в Іспанію, відкриття церков і служіння українцям в еміграції.

Другий світовий конгрес християн віри євангельської, що відбудеться у Львові 6-9 жовтня 2016 року,  обіцяє стати знаковою подією в історії світового п’ятидесятницького братства.

Леонід Троцьковець легко запам’ятовується. Він щирий, відкритий для спілкування, а ще накульгує через вроджений вивих стегнової кістки. Його на Сарненщині, і не тільки, добре знають...

21 жовтня 2015 року один із координаторів роботи місії «Голос надії» у США Андрій Семенюк та заввідділом милосердя Волинського об’єднання церков ХВЄ Леонід Борщ відвідали зону АТО.

Ми часто приділяємо увагу свідченням людей, які жили в гріху, були наркоманами, злочинцями. Але свідчення людей, які виросли в християнських сім’ях і щиро пізнали Бога та вірно служать Йому, є не менш сильними!

Напевно, багатьом молодим людям — членам євангельської церкви доводилося чути на свою адресу слова співчуття за втрату молодості та непізнані насолоди світського життя...

Інтерв'ю із Євгеном Мельничуком, директором місії "Голос надії" з адміністративних питань, з нагоди ювілею.

Як це — народитися в сім’ї служителів, які настільки сильно полюбили Бога, що не побоялися залишити звичне комфортне життя і поїхати в далекі, часто несприятливі для життя краї для проповіді Євангелії? Як це — змалку звикати до обмежень, до жертовності, до скромності?

Директор місії «Суламіта» Віктор Дежнюк народився в смт Рокитне, а 1991 року з дружиною Світланою емігрували до США. Має 4 дітей, 12 онуків. Його служіння й покликання — організація фінансової підтримки місіонерів.

Сторінка 1 з 6
Яндекс.Метрика
Crossway Logo
Розроблено в студії CROSSWAY