Дороги

Ось ти їдеш, сидячи за кермом свого автомобіля. Чи ти бачиш дорожні знаки, які стоять скрізь на автодорогах? Якщо не звертаєш на них уваги, порушуєш правила руху, то тим самим порушуєш закони Слова Божого...

Дороги, дороги, дороги… Вони постійно з нами, а ми з ними. Є дороги духовні, а є земні. На духовній дорозі ми себе перевіряємо згідно зі Словом Божим. І це дуже добре, якщо ми так робимо, бо це дорога до вічного спасіння. А як ми рухаємося на дорогах земних? Ось ти їдеш, сидячи за кермом свого автомобіля. Чи ти бачиш дорожні знаки, які стоять скрізь на автодорогах? Якщо не звертаєш на них уваги, порушуєш правила руху, то тим самим порушуєш закони Слова Божого. А Бог звертається до нас усіх, як до Ісуса Навина: «Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати про неї вдень та вночі, щоб додержувати чинити все, що написано в ній, бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі» (Iс.Нав.1:8).

А якщо ми й правильно їздимо по своїх дорогах, то перевірмо, як ми реагуємо на тих, хто порушує правила руху. Нарікаємо? Осуджуємо? Сваримося? Якими словами благословляємо своїх ближніх – тих, із ким зустрічаємося на життєвій дорозі? Чи в нас постійно виявляється стара земна природа, яка повинна давно померти?

Наведу маленький приклад. Брат однієї з церков проходив випробувальний термін на дияконське служіння. І ось коли прийшов час, служителі стали запитувати в жінки, у родичів, членів церкви, чи все добре, чи нічого не помітили недоброго в братові. І ніхто нічого поганого не сказав. Але якось напівжартома запитали в десятирічного сина: «Як тато їздить на автомобілі?» – «Добре їздить, – каже. – І як хтось тата обганяє чи «підрізає» на дорозі, він його називає козлом».

Тож перевірмо себе, як ми ведемо себе на дорогах своїх, які слова виходять із наших уст. Слово Боже каже, що за кожне гниле слово людина дасть відповідь в день суду. Хто що сіє, те й пожне. Тому бережімося, щоб ми самі не були тими людьми, кого Бог відділить на ліву сторону.

На одному зі служінь Господь говорив Духом Святим, що ангел Його вийшов на дороги, щоб зупиняти на ній по одному, по двох, по трьох, по чотирьох і навіть по п’ятьох. Подумаймо, може, уже гнів Божий горить на багатьох  із нас. Тому просімо Божої охорони на своїй дорозі, у тому числі й на автомобільній.

Володимир Філюк

05 травня 2017 Опубліковано в категорії Проповіді Автор  Адміністратор Прочитано 69 раз(и)
Детальніше в цій категорії: « Коли ви воскресли… Божа музика »
Яндекс.Метрика
Crossway Logo
Розроблено в студії CROSSWAY