На Волині запрацювала біблійна школа

15.02.2019
0
1545

2 лютого 2019 року в Маневичах стартувало навчання в Біблійній школі. На Волині для багатьох це вже не є новиною. Адже, сьогодні посвятили себе для вивчення Слова Божого студенти чотирнадцятого набору. Бажання студіювати євангельські істини проявили тридцять вісім молодих людей з різних областей України й не тільки, тому що двоє учнів прибули з Росії. Проводитиметься навчання на базі Маневицької євангельскої церкви й триватиме до 21 квітня 2019 року.

Майбутні місіонери, за відгуками й прогнозами випусників попередніх наборів, запам’ятають надовго. І це не лише тому що їм прийдеться за такий короткий час опанувати чимало дисциплін таких як: «Історія християнства», «Гомілетика», «Практичний євангелизм», «Місіологія» та ін., а й добряче попрацювати над собою.

Вже стало доброю традицією коли на урочисті служіння, які пов’язані з Біблійною школою (відкриття та випуск), приїжджають не тільки ті, хто безпосередньо є учасником дійства, тобто студенти та їхні батьки, але й колишні випускники. Вони діляться свідченнями про  своє покликання, здобутки й труднощі на поприщі місіонерського служіння. Сергій Смітюх, котрий служить  в церкві с. Боровне Камінь-Каширського району і сьогодні з твердістю заявляє: «Місяці проведені в Біблійній школі – найблагословенніші у моєму житті».

Гаслом цього вечора стали слова з листа апостола Павла до римлян: «Бо я не соромлюсь Євангелії, бо ж вона сила Божа на спасіння кожному, хто вірує…» Серед  побажань, настанов, порад звучали заклики-прохання до церкви й батьків: відпустити молодих людей на служіння й не перешкоджати. За словами Богдана Кравчука, вчителя-місіонера, що найбільше діє на молодь Бог через наші молитви: «Боже пошли молодих працівників на жниво!»

Володимир Величко, директор школи, пояснив переваги молодого віку для навчання й служіння на прикладі Тимофія, який «був не солідним дядечком, а молодим і здібним». Почули присутні й історію школи від першого випуску, який мав двадцять п’ять людей, до сьогодні. Число студентів кожного разу різне, головне що бажаючих навчатися не меншає. Бували набори більше п’ятдесяти людей. Навчання проходить не лише на Волині, а й на Житомирщині, Одещині та в ін. місцях.

Кажуть, що багато що пізнається в порівнянні. І якщо бажаючих нести Божі істини в «закинуті» куточки України й за її межі зростає, висновок один: жниво достигло і є ще ті, хто чує голос Того, Хто кличе! Біда тільки, що ми часом в матеріальному дивимося на того хто краще нас, а от в духовному порівнюємо навпаки: до того хто слабший і в кого гірше, або приміряємо себе до тих, хто зовсім нічого не робить і живе для себе. Служити Богу – це жити для інших і для Господа, забуваючи про любе «Я».

Хто хоче пізнати глибину Євангелії, отримати радість від служіння Богові та людям, готовий навчитися жити в різних умовах з задоволенням, керівництво Біблійної школи запрошує на навчання в наступному, ХV наборі, що розпочнеться 8 вересня в Ковелі на базі церкви «Спасіння».

Інна МельникДодати коментар

Пожертвувати