Рада Церков обговорила з парламентарями питання соціального служіння

31.03.2021
0
113

29 березня 2021 року у приміщенні Патріаршої курії УГКЦ в Києві відбулася зустріч Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з міжфракційним депутатським об’єднанням «Цінності. Гідність. Родина».

На початку заходу парламентарі та релігійні діячі привітали Головуючого у ВРЦіРО Блаженнішого Святослава з десятиріччям його інтронізації як Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви.

Учасники засідання обмінялися баченням подальшого розвитку соціальних проєктів церков і релігійних організацій, зокрема в сфері надання паліативної допомоги та функціонування хоспісів.

У цьому контексті йшлося також про формування справедливих тарифів на природний газ та електроенергію для населення, релігійних організацій та соціальних закладів для осіб з інвалідністю, людей похилого віку, сиріт, тощо.

Парламентарі розповіли представникам Ради Церков про основні пріоритети бюджетної політики щодо захисту суспільної моралі, розвитку державно-конфесійних відносин, підтримки соціальної діяльності релігійних організацій, ремонту та реставрації культових споруд, які є пам’ятками архітектури.

Крім цього, релігійні діячі пояснили народним депутатам сутність пропозицій ВРЦіРО до законопроєкту №4298 стосовно збереження підрозділів у справах національностей та релігій у структурі обласних державних адміністрацій, зважаючи на заплановану адмінреформу.

У зустрічі взяли участь Головуючий у ВРЦіРО, Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав, Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Православної Церкви України Євстратій, єпископ Римсько-Католицької Церкви Олександр Язловецький, Перший заступник Старшого єпископа Української Церкви Християн Віри Євангельської Анатолій Козачок та представники Української Православної Церкви, Церкви адвентистів сьомого дня, Української християнської євангельської церкви, Української лютеранської церкви, Української євангельської церкви, Німецької євангелічно-лютеранської церкви України, Духовного управління мусульман України та Українського Біблійного товариства. У зустрічі також взяв участь голова правління Інституту релігійної свободи Олександр Заєць.

Міжфракційне депутатське об’єднання «Цінності. Гідність. Родина» представляли його співголова Святослав Юраш та народні депутати Ростислав Тістик, Вячеслав Рубльов («Слуга народу»), Михайло Бондар («Європейська солідарність»), Андрій Шараськін («Голос»), голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко та голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус, а також координатор об’єднання Олександр Васюк.

Це вже четверта зустріч ВРЦіРО з міжфракційним депутатським об’єднанням «Цінності. Гідність. Родина».

vrciro.org.ua

 Додати коментар

Пожертвувати