Відкриття дому молитви в Царичанці

09.05.2021
0
75

3 травня 2021 року церква смт Царичанка (Дніпропетровщина) «Нове життя» святкувала посвячення новозбудованого Дому молитви.

Просторе приміщення розраховане на 160 місць — дім збудований «на перспективу», оскільки на даний час місцева громада налічує 45 членів.

У церкві, пастором якої служить місіонер Тарас Герасимчук, добре розвинуте дитяче та підліткове служіння. Ведеться різноманітна соціальна робота.

Привітати громаду приїхали гості із Західної України, зокрема директор департаменту місіонерського служіння УЦХВЄ, керівник місії «Голос Надії» Микола Синюк і два його заступники — Віктор Оніщук та Євген Мельничук. Також вітав громаду старший пресвітер Дніпропетровської області Михайло Мокієнко, пастори з церков Дніпра, Кривого рогу та інших міст області.

«Ми вдячні всім, хто долучався до будівництва, молився за нас, жертвував, сприяв і безпосередньо будував. Хай Господь щедро винагородить кожного. З огляду на карантинні обмеження ми не мали змоги зробити наше свято масовим, але завжди будемо раді прийняти вас, друзі, в нашій церкві. Ми сподіваємось, що наш дім молитви буде особливим благословенням для Приорільського краю», —  сказав Тарас Герасимчук.

Пролунало багато слів наставлення, побажань і щирих молитов за Боже благословення місцевої церкви. Дім молитви, який будували чотири роки, нарешті відкрив свої двері та чекає вірян.

chve.org.ua

 Додати коментар

Пожертвувати