Дух, Який прославляє Христа

30.06.2021
0
277

Християнський світ згадує П’ятидесятницю — зішестя Святого Духа на апостолів, народження Церкви Христової.

Отже, хто Він — Святий Дух? Він — Особистість, Він — Бог! Не просто сила або вплив, не інші мови, не особливе релігійне переживання. Він — Утішитель, Він навчить, Він світ докорить, Він у вас буде — це про Особистість  Духа Святого!

Характеристика, що її Син Божий дав Духу Святому в Євангелії від Івана, закінчується словами: «Він (Дух Святий) прославить Мене!» (Ів.16:14).

Що означає прославити Христа? Молитися, свідчити, співати, проповідувати в присутності Духа Святого. Наша слава Богові настільки потужна, наскільки в ній присутній Святий Дух.

Є ще одне значення слова «прославити». А саме — зробити відомим. Усім знані імена президента США, президента України, відомих політиків і спортсменів. Це їхня слава, їхня популярність. Медіа зробили їх відомими.

Дух Святий робить відомим ім’я Христа нашим сусідам, нашим співпрацівникам, нашим домашнім! Скрізь — аж до краю землі Він прославляє, робить відомим ім’я Спасителя.

Він робить це через нас — усіх,  хто напоєний Духом Святим. Ти хочеш пережити особливу присутність Духа в серці? Долучися до праці Духа — робити відомим ім’я Спасителя. Зроби сьогодні те, що Йому подобається. Скажи своєму товаришу в школі, скажи сусіду про Христа, скажи людині біля сміттєвого бака — Христос дарує нове життя. Зроби Христове ім’я відомим, прослав Сина Божого.

Сердечно вітаємо всіх читачів часопису — місіонерів, молитвеників, тих, хто матеріально підтримує справу поширення Царства Небесного — із Днем П’ятидесятниці!

Микола СинюкДодати коментар

Пожертвувати