«А був карантин?»

01.03.2021
0
74

Минув ще один непростий рік нашого життя на землі. Багато що змінилося, але радує те, що Бог незмінний — Він сьогодні, завтра і завжди Той Самий. Я продовжую вести дитяче служіння в церкві, в клубі, в регіоні, а також жіноче служіння.

Недавно на одній із зустрічей присвячених дитячому служінню прозвучала фраза: «Пора працювати! До карантину звикли і маємо шукати вихід!» На що я відповіла: «А був карантин?» Мені здається, що роботи стало ще більше…

Коли минулої весни наш рух зупинив карантин, постало багато питань. Але зрештою ці умови пішли нам на користь. Раніше, проводячи майданчики для 100-200 дітей, ми раділи. Але, чесно кажучи, мали мало особистих зустрічей з дітьми. А цього року пройшли з дому в дім сім’ї у складних життєвих обставинах міста та району з подарунками. Більше, ніж зі 100 дітьми поспілкувалися особисто. І на різдвяне свято в церкву прийшли люди, запрошені таким чином.

У 2019 році ми почали служити людям із вадами зору. Проводили декілька зустрічей на рік у їхній спілці, допомагали матеріально. А цього року Бог зробив для мене персональне чудо. Ми молилися за кошти, щоб знову купити продукти для 30 людей з вадами зору. А вже до кінця тижня у нас були продукти для 70 чоловік! Це з Києва передали в область на служіння малозабезпеченим. Таким чином ми послужили і людям з інвалідністю, і вдовам нашої церкви, і ще деяким сім’ям міста, які потребують підтримки.

Дуже прошу молитовної підтримки за нас і наше служіння, щоб Бог дав сили, мудрості в цьому році для поширення Благої Звістки. Моліться, будь ласка, за дітей та їхні сім’ї, за нашу матеріальну базу, за здоров’я сім’ї та церкви…

Оксана Клеймьонова, Сумська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати