«Бог дарував мені життя!»

30.04.2021
0
88

Радіємо, що наш дім молитви всередині вже майже завершений, лишились штрихи. Хоч і багато часу було віддано цій справі, але результат є для нас благословенням та дає нові можливості. Є багато ідей, які можна втілити з новим ресурсом.

Місяць тому навернувся до Бога чоловік одної нашої сестри, який останнім часом регулярно відвідував зібрання. Тепер він мріє про хрещення. Є й інші люди з нашого міста, які приходять на богослужіння, віримо, що і вони скоро відкриють серце для Ісуса Христа.

Розповім про події, які сталися у нашій сім’ї. Бог явив велику милість і дарував мені життя. У нас була запланована поїздка до батьків чоловіка на Рівненщину. Коли приїхали туди, мені стало зле і одного ранку відчула різкий біль. Одразу поїхали в лікарню. Мене госпіталізували, але не зробили належного огляду і вночі сталася кровотеча. Життя залежало від лічених хвилин. Медсестра викликала чергового лікаря, операційну команду і під наркозом зробили операцію. Я втратила півтора літра крові, але лишилася живою. Слава Богу!

Ми продовжуємо роздавати християнські газети, провідувати людей, служити словом та ділом.

Мій чоловік як служитель давно мав мрію, яка потроху починає втілюватися — це церковне навчання. На вечірнє недільне богослужіння запрошуємо спікера, і слухаємо навчально-роз’яснювальну проповідь на 2-3 години з перервами.

Галина Хомич, Львівська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати