«Божий голос у непростий час»

28.02.2023
0
200

У нас гарно пройшли різдвяні свята. Організували програму, запросили людей, мали спілкування за чаєм. Людям дуже сподобалося. Запросили команду молоді з Луцька, вони підготували пісні. Деякі служителі не дуже були за те, щоб ходити по селі, адже під час війни це може бути не доречним. Але люди дуже дякували за підтримку в цей нелегкий час. Були такі, які просили за них помолитися. Одна жінка плакала, тому що не могла вийти на зв’язок із сином, який перебуває на фронті. Через кілька днів вона вперше прийшла до нас на зібрання. Каже: «Я просто прогулювалась, не знаю, що зі мною сталося, але ноги самі привели до вашої церкви!» Служіння їй сподобалося, і вона з того часу постійно приходить. Дякувала за наші молитви, адже її син тоді вийшов на зв’язок. Їздили з командою співати в дальні села — в сім’ї дітей, підлітків і молоді, яким ми раніше служили. Також співали в сільських радах, де нас дуже гарно прийняли і щиро дякували.

Не так давно я потоваришував із сільським старостою, який відповідає за п’ять сіл, зокрема за Вязівок і Олександрівку — ті села, звідки діти приїжджають на молодіжні, підліткові і дитячі служіння.

Останнім часом проводимо підліткові спілкування в сусідньому селі Вищий Булатець. Беремо наших підлітків туди, і разом проводимо час. Вирішили допомогти місіонерам того села, адже в них не було такого підліткового служіння. Пройшов приблизно місяць і з їхнього села стали приходити багато підлітків.

Недільна школа проходить добре, діти з великою цікавістю слухають біблійні уроки. Ми щиро віримо, що Боже Слово залишиться і проросте в їхніх серцях.

Нам запропонували організувати молодіжну молитву — молитися за молодь наших сіл, за пробудження серед молоді, щоб Бог давав бачення, як служити молодим людям. Ці молитви нас ще більше згуртували.

Стараємось приділяти час різним людям, але головну увагу приділяємо тим, хто почав відвідувати церкву. На одному з богослужінь я зробив заклик до покаяння, і відгукнулися дві людини. Звичайно, ми дуже радіємо, водночас і переживаємо за них, підтримуємо в молитві, щоб вони утвердилися в Бозі.

Ще минулої весни я познайомився з одним чоловіком, якого звуть Олег. Ми разом грали в футбол і так стали друзями. Він познайомився в Києві з однією жінкою з нашого села, яка там працює, вони стали зустрічатися. Через короткий час його призвали до армії, протягом місяця навчали воєнній справі й відправили на фронт. Коли вони були в Бахмуті, росіяни взяли в полон Олега та деяких його товаришів. Дізнавшись про це, ми всією церквою гаряче молились, щоб Божа охорона була над ним. Протягом двох місяців чоловік перебував у полоні, потім його обміняли, і він потрапив на лікування у санаторій в Полтавській області. Коли ми зідзвонилися, я спитав чи щось потрібно, він попросив чогось солодкого, оскільки в полоні їх дуже погано годували, а ще привезти його майбутню дружину на побачення. Приїхавши, ми почули розповіді про непросту ситуацію на фронті, про Божий захист, який був над Олегом. Оскільки в полон забрали тих, хто міг іти і не був поранений, інших окупанти розстрілювали. Ця ситуація була ще одним підтвердженням того, що Бог чує молитви людей, і що вони не байдужі Богу.

Роздавали продуктову допомогу, яку надала корейська церква — для людей, яким більше 80, сім’ям загиблих військових і ще декільком категоріям людей. У нашому селі вже дві сім’ї, в яких є загиблі, а війна ще не закінчується. Ми не знаємо, що чекає попереду, і тому потребуємо великої молитовної підтримки, щоб розуміти як діяти. Наскільки важливо чути Божий голос у цей непростий час!

Мали поїздку в Курахово (Донецька область), завезли картоплю, яку збирати в селі, а також цілий автобус борошна. Люди в тій місцевості переживають тяжкі часи. Місіонери, які там живуть розказували, що недавно був приліт в центр міста — 10 жертв, багато поранених. Ми благовістили, молилися за людей, які зібралися біля місцевої церкви, роздали продукти. Місцеві жителі були вдячними.

На даному етапі ми просто робимо все, що можемо, щоб Боже Царство поширювалося в нашій місцевості.

Ілля Кантерук, Полтавська область, уривок з листа

 

 



Додати коментар

Пожертвувати