«Будуємо вічне Царство!»

01.10.2020
0
272

Ми продовжуємо служіння, хоча й зустрічаємося з новими викликами та перешкодами. Проте Євангеліє розповсюджується, і ми радіємо цьому! Так, недавно ми з братами та сестрами з місії «Гедеон» роздавали в нас на ринку духовну літературу. Загалом подарували декілька сотень Євангелій та іншої літератури.

Служіння у Млинові відновилися і зараз проводяться регулярно. До нас прийшла одна жінка, в якої недавно увірувала старша сестра. Вона сама знайшла нас, і після бесіди на одному із служінь теж навернулася до Бога. Тепер разом з дітьми відвідує зібрання. Її чоловік не проти, проте сам іти поки що не наважується. Радіємо і молимося за цю сім’ю.

Є ще одна сім’я, яку часто відвідують місіонери в с. Владиславівка. У них трапилася трагедія, внаслідок якої жінка отримала дуже сильні опіки. Після цього місіонери і почали до них їздити. Вони радо приймають. Ми співаємо і молимося разом з ними. Їхні діти стали регулярно відвідувати богослужіння, одного разу навіть приїжджали всією сім’єю. Жінку чекає ще довгий реабілітаційний період та пластичні операції.

Ще одна сім’я, яку ми почали відвідувати, живе в сусідньому селі біля Млинова. Це сімейна пара похилого віку, обидва хворіють на онко. Жінка час від часу ходила на наші богослужіння, а покликала нас, тому що вже планує помирати і просить, щоб ми поховали. Після розмови вона покаялися перед Богом у своїх гріхах. Віримо, що Бог працюватиме в їхніх серцях.

За останній час мав чимало поїздок, зустрічей з місіонерами. Це завжди приємне спілкування — з людьми, які мають бачення від Бога та всіма силами хочуть його виконати. Після таких розмов розумієш, що ми — тимчасові люди на тимчасовій землі, проте будуємо вічне Царство! Зокрема, мав честь побувати на триденному молодіжному таборі. Це був особливий час з молоддю, більшість з якої — в пошуках глибокого та серйозного пізнання Бога. Дивлячись на них, радієш, що з такими людьми в церкви є майбутнє!

В с. Береги, де ми проживаємо, планували провести чимало різних заходів, та майже всі наміри довелося відкласти на невизначений час. Хоч все-таки дещо вдалося зробити. Так, провели одноденний дитячий захід, з надувними атракціонами. Усе пройшло дуже добре, з мінусів тільки — сильний вітер, який не вщухав. Проте ми зібрали рекордних майже 70 дітей, та близько 15 батьків. Чимало приїхало з сусіднього села, в якому теж ведемо працю. Дуже вдячні Богу та команді, яка зробила можливим цей захід.

Дуже довго молимося за своє місце, приміщення в нашому селі. За два роки проведення християнських таборів та уроків зрозуміли, що вкрай потрібна своя територія. Клуб, де досі проводили наші заходи — фактично в аварійному стані, там дуже сиро і холодно, навіть коли на вулиці ще тепло. Клуб знаходиться в кінці села, що не дуже зручно — деяким дітям добиратися більше кілометра. Нічого підходящого не продавалося, або ж дуже дорого. Та якось один чоловік мені порадив поговорити із власницею одного недобудованого приміщення, яке знаходиться в хорошому місці. Ми почали розмову і домовилися за дуже помірну ціну. На даний час вже маємо всю необхідну суму і ведемо підготовку документів щодо купівлі будинку. Доведеться ще вкласти багато роботи, проте віримо, що це Божа справа, тож Він забезпечить усіма необхідними ресурсами!

Леонід Полицяк, Рівненська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати