«Цеглинки» для будівництва Церкви

28.02.2020
0
234

Бог дав нам чудово відсвяткувати Різдво. Окрім святкових богослужінь, які пройшли дуже урочисто, ми вітали друзів і знайомих. Після зібрання пішли від хати до хати і відвідали близько 20 осель. Не раз пісні переходили від різдвяних до євангелізаційних і візит затягувався. Молимося за людей, яких відвідали.

Мали нагоду привітати з Різдвом посадовців нашого міста і району. З календарями та листівками пройшли від кабінету до кабінету. Вітали очільників міста, працівників суду, поліції, різних відділів райдержадміністрації. Нас дуже радо приймали і дякували за привітання. В той день ми поспілкувалися із близько 180 людьми.

10 січня 2020 року до нас приїхала на тиждень молодь із с. Стобихівка, що на Волині — це батьківщина моєї дружини. Разом з ними роздали кількасот газет і календарів. Вітали людей на вулицях, їздили в найближчі села, співали для працівників сільрад. З піснями і вітаннями відвідали дитячий садочок, центр для дітей з інвалідністю, заходили в гості до літніх людей, надавали гуманітарну допомогу, а також допомагали в побуті. Це була євангелізація і словом, і ділом. Приємно, що є посвячена Богу молодь, яка переймається місіонерством, приємно, що вони відвідали і допомогли нам.

У всіляких справах потребуємо підтримки і допомоги, тому дуже цінуємо стосунками з друзями-місіонерами Сумщини. Ми допомагаємо один одному в різних програмах, богослужіннях, проводимо час разом. Наприкінці січня провели в Бурині з’їздне молитовне служіння, де зустрілися місіонери нашого регіону. Це був час спілкування, підбадьорення, молитви один за одного. Спілкуючись, складали плани співпраці.

Були богослужіння, ранкові молитви, відвідини. Доводилося багато їздити по церковних справах. Не настільки яскраві події, які варто описувати, але це «цеглинки» для будівництва Церкви на Сумщині.

Микола Хрокало, Сумська область, уривок з листа                                 Додати коментар

Пожертвувати