«Церковний вісник» для Котельви

01.12.2021
0
31

4 вересня ми мали Cвято подяки. Цьогоріч проводили його в наметі на території дому молитви. До нас завітали гості з с. Борбин (Рівненщина) у складі музичного гурту та духового оркестру. На свято прийшли понад 50 односельчан. Вони почули проповідь Божого Слова та християнські пісні. Зерна правди сіються в людські серця, віримо, що вони будуть проростати та принесуть плід для Божого Царства.

Також 4 та 5 вересня мали дві євангелізації — у с. Хухра та с. Орданівка.

27-28 вересня у Котельві провели благодійну акцію — роздавали гуманітарну допомогу для людей, які мають в цьому потребу. Близько 60 чоловік отримали необхідний одяг та взуття. Усі бажаючі отримали Нові Заповіти та християнську літературу.

Щомісяця маємо зустрічі з пенсіонерами, які відвідують територіальний центр. Близько 20 пенсіонерів приходять регулярно. Маємо спілкування на біблійні теми та актуальні питання сьогодення.

25-27 жовтня мали підліткову школу. Це наш перший досвід такого формату. 12 підлітків протягом трьох днів знайомилися, навчалися біблійних істин, брали участь у різних естафетах та іграх.

Ще у вересні цього року підписав договір про волонтерську співпрацю з Центром пробації. Умовно засуджені приходять для спілкування та консультацій, щоб подолати залежності, в які вони потрапили. Із головою Відділу пробації викладаємо в школах профілактику шкідливих звичок, які часто стають передумовою вчинення протиправних дій. Зокрема в листопаді викладав вже у трьох школах для старшокласників. Діти за допомогою інтерактивних вправ переконалися, як швидко шкідливі звички затягують людину в залежність.

Щосуботи продовжуємо проводити зустрічі для дітей та підлітків.

9 листопада у с. Хухра придбали кафе-магазин під дім молитви. Тепер облаштовуємо це приміщення для проведення недільних богослужінь.

Підготували до друку черговий випуск газети «Церковний вісник» і надрукували накладом 8000. Це вже чотирнадцятий випуск. Багато людей читають свідчення та дізнаються про діяльність помісної церкви.

17-19 листопада нас знову відвідала молодь із с. Борбин. У Котельві та декількох селах району ми роздали 5000 газет. Різали дрова на дім молитви та фізично допомагали різним людям.

Продовжуємо будувати власний будинок. Нещодавно накрили та встановили вікна.

Просимо молитовної підтримки для подальшого служіння у Котельві та навколишніх селах.

Петро Устимчук, Полтавська область, уривок з листа

 

 

 

 Додати коментар

Пожертвувати