«Діти задоволені, а ми втомлені»

01.12.2021
0
18

В кінці літа ми провели триденний дитячий табір в с. Шпотівка. Була гарна нагода поспілкуватися з дітьми, розказати їм про Христа і весело провести час. У програмі були біблійні уроки, конкурси, рукоділля, спортивні ігри, надувні гірки і батути. Діти були дуже задоволені, а ми втомлені, але це приємна втома. Батьки запрошували нас знову, а місцева влада дякувала за проведення табору.

Також впродовж літа допомагав у Сумах. Там готувалися до відкриття нового дому молитви. Реконструювали лавки, робили сцену тощо.

На початку осені в Шпотівці зробили виїзну очну клініку. Бажаючі могли записатися на прийом до окуліста, щоб безкоштовно перевірити свій зір. Прийшло багато людей. Окуліст-християнин, крім прийому, спілкувався з відвідувачами про Бога. Також благовістили я з ще одним братом. І дружина теж — реєструючи людей. Для усіх було приготовано каву, чай, печиво. Кожному відвідувачу безкоштовно підібрали і подарували окуляри.

Радіємо, що в Шпотівці завершується оформлення документів на придбання ділянки з хатою під дім молитви. Ми вже почали прибирати ту територію. Оскільки тривалий час там ніхто не жив, наросло багато дерев і кущів. Спочатку ми зрізали зайві дерева, спалили гілки. Потім разом з братами і сестрами з конотопської та шпотівської церков вивезли великі причепи сміття, опалого листя, порожніх пляшок тощо. Ще залишається багато роботи із прибирання двору і самої хати. Плануємо продовжити роботу після холодів.

Богослужіння в селі проходять, як і раніше. Приходять нові люди. Буває іноді до 14 чоловік на зібранні. У вільний від служіння час допомагаю друзям-місіонерам в ремонті авто або в будівництві. Займаюся столярною справою, але зараз дуже рідко, бо часу небагато.

У сім’ї, слава Богу, все добре. Бог нас милує, охороняє і благословляє. Діти зараз вже пішли до школи, до цього було дистанційне навчання через коронавірус. Дружина займається дитячим служінням і доглядає за  хворим батьком.

Анатолій Рабий, Сумська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати