«Давайте будувати»

01.10.2019
0
423

У шести селах нашого району провели дитячі дозвілля на тему «Давайте будувати». Близько 500 дітей відвідали ці заходи.

На запрошення вчителів проводили християнський майданчик у школах Вороньків та Мокіївки. У Мокіївку нас запросили і на свято села — провести біблійну програму для дітей. А з дітьми були батьки, бабусі та дідусі. Вони були присутніми на уроці, конкурсах, іграх та естафетах, рукоділлі. Дуже дякували.

На запрошення адміністрації провели християнську програму для підлітків в оздоровчому таборі с. Городище. Молимося за всіх дорослих і дітей, які були присутніми на християнських заходах, щоб почуте Слово змінило їхнє життя на краще.

Продовжуємо проводити щосуботи у смт Чорнухи дитячий клуб «Найвеличніша подорож», і розпочали проводити у с. Харсіки щоп’ятниці. Діти з радістю приходять і проводять з нами час.

З молоддю нашої церкви побували на фестивалі у смт. Велика Багачка, тема якого була: «Христос понад усе». Там двох наших друзів Бог хрестив Святим Духом.

Ще один радісний день був у нашій церкві — водне хрещення. Шестеро людей вирішили укласти заповіт із Богом. Із них п’ятеро — молодь. Дякуємо Богу, що церква поповнюється молодим людьми, які щиро хочуть служити.

Тетяна Устимчук, Полтавська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати