«Екзамен знавців Біблії»

28.02.2020
0
253

Пройшли свята, було багато цікавих моментів.

Як і раніше, щосуботи їздимо в с. Дмитрівка. Проводили там «Екзамен знавців Біблії», п’ятеро переможців отримали сертифікат на 200 грн і могли з батьками купити, що потрібно для сім’ї. Діти часто приїжджають до нас на служіння в Бердянськ. Маємо гарне спілкування.

Один із моментів був на богослужінні після Різдва. Під час спілкування я розказав, що саме зробив Бог, пославши на землю Ісуса Христа. І побачив, що в декого на очах з’явилися сльози. В одної дівчини вони градом котилися, вона не розуміла чому плаче. Бог торкався її серця. Коли діти проводять з нами час, їм стає дуже цікавим наше життя, і вони хочуть жити так само.

На Різдво ми запросили гостей з Рівненської області. Пройшли три села, всіх разом нас було біля 30. Співали різдвяні пісні, розказували про народження Ісуса Христа, молилися за людей. Де були діти, ми роздавали подарунки і запрошували на спілкування в клубі. Коли бачили, що люди бідно живуть, дарували продуктові пакети.

У Новоперівці організували спілкування щосуботи, діти активно збираються. Голова сільської ради виділила для нас велику кімнату в клубі.

Василь Вінник, Запорізька область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати