«Голос надії» в Надіївці

01.12.2021
0
20

Хочу написати про наші справи в Солоному. Як і планували, цього літа провели дитячі табори в с. Надіївка та в Солоному. Проводити табори нам на допомогу приїжджала молодь з Рівненщини. Все пройшло дуже добре. Щодня табір відвідували близько 50-70 дітей. Програма була дуже насиченою: біблійний урок, різноманітні гуртки (спів, рукоділля, спорт), розваги на батуті. Захоплюючою була для дітей участь в естафетах, змаганнях та іграх. Наша головна мета — виховати в підростаючого покоління християнські морально-етичні принципи, навчити дітей любити Бога, поважати старших і робити добро. Молимось за них, щоб посіяне Боже Слово принесло плід.

Карантин посприяв тому, що ми переключилися більше на особисті бесіди з людьми, а також на молитовні служіння. Продовжуємо доносити Боже Слово через соцмережі, білборди,  євангелізаційні газети і брошури. Провідуємо самотніх людей, даруємо продуктові набори, молимося за них.

У с. Надіївка розпочали післятабірну роботу з дітьми — щосуботи проводимо дитячий клуб (біблійні уроки, пісні, молитва, ігри, гуртки). Також допомагаємо дітям одягом, який збираємо в церкві.

Наприкінці вересня ми мали Свято подяки. Приємно було разом дякувати Богу через пісні, вірші, проповіді.

Продовжуємо розвивати підліткове служіння в Солоному — проводимо регулярні зустрічі, читаємо Біблію, проводимо різні вікторини, вивчаємо пісні, маємо спілкування за чаєм. На зустрічі приходять і підлітки з невоцерковлених сімей. Молимось за них та за їхні сім’ї.

У вересні зробили ремонт санвузла в домі молитви — поміняли сантехніку, зробили нову підлогу і стелю.

Михайло Кулакевич, Дніпропетровська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати