«Господь поруч!»

31.12.2020
0
113

Зараз наша церква переживає важкий період. Господь не обіцяв, що буде легко, але Він обіцяв, що буде поруч.

Восени відновили зустрічі з дітьми по суботах. У зв’язку з карантином раніше призупиняли їх, хоча діти дуже хотіли, щоб «Happy Time» продовжувався. Зараз приходять 12-15 дітей. Приємно бачити їхню спрагу Бога. Діти знайомляться з Богом, християнськими цінностями, починають по-справжньому спілкуватися з Ісусом Христом. Проводимо біблійні уроки за посібником «Найвеличніша подорож». Мені подобається, що там описані основи Євангелії від «Створення світу» до «Розповідай іншим Добру Новину». Мене тішить, що діти будуть знати основу.

5 листопада 2020 року до мене зателефонували і попросили провести програму для підлітків, які приїдуть на 2 дні на екскурсію в Сколе. Ми погодилися прийняти їх, хоча час підготовки був обмежений. Підготували програму та обід для них.

Щовівторка їздимо електричкою у циганський табір м. Воловець. Головним чином там служимо дітям, хоча буває й дорослим. Навчаємо дітей не тільки біблійних істин, але також читати й писати. Проводимо різні майстер-класи, наприклад, вчимося ліпити вареники. Приємно бачити, як з часом діти змінюються у кращий бік. Бог — не людина, Він не дивиться на обличчя. У кожному народі Богу приємний той, хто шукає Його. Молимося, щоб Бог зберіг дітей від страшних гріхів, які там практикуються.

Також благовістимо «від серця до серця». Роздаємо газети на ринках та вокзалах. Їздимо в села і несемо Добру Вістку по домах. Карпатські люди переважно дуже релігійні. Говорити з ними про Бога буває важко, бо вважають, що й так все знають. Якось я була вражена, коли стала спілкуватися з одним чоловіком старшого віку. Раптом побачила, що його очі наповнюються слізьми. Помолилася за нього і пішла далі. Підійшовши до наступного дому, завела розмову з жінкою і знову — сльози. Слава Богу, що супроводжує Своєю присутністю, дією і благодаттю  — це надихає рухатися вперед, незважаючи на життєві труднощі. Коли є можливість зібратися хоча б учотирьох, співаємо на вокзалах, в електричках християнські пісні. Люди зараз дуже відкритті.

Любов Деренович, Львівська область, уривок з листа

 

 

 Додати коментар

Пожертвувати