«Послання від Небесного Батька»

01.03.2021
0
82

Продовжуємо працювати в м. Калуш, а також в с. Красне Рожнятівського району.

У другій половині грудня наші сини разом з молоддю церкви роздали 2000 листів під назвою «Послання від Небесного Батька». Листи носили по квартирах і роздавали перехожим.

20 грудня 2020 року моя дружина Оля разом із сестрами провела жіноче служіння «Донька, сестра, дружина, мати». Були запрошені і невоцерковлені жінки.

Січень — період євангелізаційних заходів з нагоди Різдва.

Під час молодь церкви  співала різдвяні пісні на вулицях міста, роздавала Євангелії, газети «Вірую» та іншу християнську літературу, свідчили про народженого Ісуса Христа, запрошували людей на богослужіння в дім молитви.

8 січня разом з нашими дітьми і молоддю їздили для благовістя в с. Угринів, Калуського району, а також в с. Петранка Рожнятівського району.

9 січня відвідували одну важкохвору жінку. Молимося за її зцілення та спасіння.

Під час зимових канікул провели дитячий християнський табір під назвою «Найвеличніша подорож». Були діти з невоцерковлених, багатодітних сімей, багато хто з — неблагополучних. Після закінчення табору роздали подарунки, запрошували їх разом з батьками на богослужіння.

31 січня в домі молитви мали молитву благословення дітей. Прийшли багато невоцерковлених родичів із с. Петранка Рожнятівського району. Їм було цікаво побачити, як у християн віри євангельської проходить дійство «благословення дитини» і почути вчення про те, що потрібно спочатку повірити, а потім христитися у свідомому віці, як це зробив Ісус Христос.

Також піклуємося дочірньою церквою в с. Слобідка, Калуського району. Кожної середи проводимо там богослужіння.

Моліться, будь ласка, за нашу працю, за цей регіон, щоб люди навертались до Бога.

Микола Тимків, Івано-Франківська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати