«Різдвяне кафе»

01.03.2021
0
98

Продовжуємо регулярно проводити зібрання в домі молитви, а також ставимо записи в мережу. Є люди в нашій місцевості, які ще бояться ходити на масові заходи, але служіння по інтернету дивляться. Маємо хороші відгуки від односельців.

Перед виборами голови ОТГ діючий голова прийшов до нас на зібрання, щоб за нього звершили молитву (а ми вже давно його запрошували). І наступної неділі його переобрали. Тепер при зустрічі вітає, передає церкві привіт, у всіх питаннях виходить назустріч…

Проводимо соціальну роботу по селах, роздаємо малозабезпеченим сім’ям продуктові пакети та благовістимо їм.

В останню суботу грудня провели в домі молитви зустріч «Різдвяне кафе» для дітей села. Було до 40 учасників. Ми роздали підліткам Нові Заповіти і показали, де шукати різдвяні історії. Вони самостійно читали, а потім їм принесли «рахунки» — на кожен стіл різні. Діти думали над запитаннями і відповідали — «оплачували рахунок». Також при вході кожен підходив до вчителів і вибирав черевичок з номером та завданням. Потім — шукав собі пару і разом виконували завдання.

Мали новорічні та різдвяні служіння. У дитячій програмі брали участь діти з не воцерковлених сімей. І на богослужіння прийшли їхні батьки. Вкінці всі діти отримали солодкі подарунки.

Наша молодь (10 братів та сестер) запланували пройтися нашим селом з різдвяними піснями. А з Рівного приїхали підтримати ще 16 чоловік. Тож, поділившись на дві команди, ми обійшли за 3 дні 5 сіл. Багатьом сім’ям благовістили про народженого Ісуса Христа.

20 січня знову провели з дітьми села зустріч «Хто у дзеркалі?» Знову прийшли близько 40 підлітків, молоді. Головна істина вечора: Біблія — це дзеркало, в якому я маю побачити себе. Проводили майстер-клас. Розділили всіх дітей на 4 команди, кожна отримала 5 завдань. Вивчали золотий вірш. Читали фразу в дзеркалі. Шукали в Біблії 5 характеристик християнина. Називали три речі, яких не хотілося б побачити в дзеркалі завтра. Діти із задоволенням виконували завдання.

З 20 січня до 9 лютого ми церквою перебували в пості та молитві. Кожна сім’я постила добу — ланцюжком, дехто — два, три і більше діб. Ми з братом постили 21 день. Останні три дні провели в служіннях, а на завершення мали причастя. Пережили велике натхнення від Бога. Молимося за пробудження в нашій місцевості.

Петро Вернигора, Івано-Франківська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати