«Щасливий час» у Сколе

22.11.2019
0
214

«Ані той, хто садить, ані хто поливає, є щось, але Бог, що родить! І хто садить, і хто поливає одне, і кожен одержить свою нагороду за працею своєю!» (1Кор.3:7,8).

Явним результатом нашого спільного служіння стало водне хрещення у м. Сколе, ввійшли в заповіт з Богом п’ятеро людей. У кожного з них — особливий шлях. Хтось довго роками йшов до Господа, досліджуючи Писання, спілкуючись із місіонерами. Дехто навернувся через дитячі табори, заховавши Боже Слово глибоко в серці й чекаючи виповнення часу його проростання.

Великим святом для жителів Сколе, особливо для дітей, став одноденний дитячий табір, який проводила міжнародна благодійна організація IMOCE «Happy Time». У дітей справді був щасливий час. Вони стрибали на надувних гірках, їли солодку вату та попкорн, а найважливіше — слухали Боже Слово разом із батьками. Багато з них вперше побували на християнському концерті. Важливо, що місцева гімназія виділила територію для проведення цих заходів, а вчителі самі активно запрошували дітей на свято. Приємно було чути хороші відгуки від батьків та бачити задоволених дітей.

Літо швидко пролетіло, діти пішли в школи, а місіонери — знову на проповідь Доброї Новини.

У с. Сможе проповідуємо Євангеліє, молимося за людей, зокрема, за  хворих. Віримо, що «Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки Той Самий!» (Євр.13:8). Бог сильний вилікувати будь яку хворобу.

Продовжується служіння на ринках м. Сколе, смт Славське. Здебільшого люди з радістю беруть християнську літературу. Хоча розмови не завжди  бувають приємними. Потрібна мудрість — кому і що відповісти, а коли й промовчати… Повертаємося додому фізично втомлені, а серце радіє, що день не пройшов марно!

Служили у двох циганських таборах м. Воловець, смт Чинадійово. Була нагода знову зустрітися з дітьми, міцно обняти і сказати, як їх любить Ісус Христос. Також ми привезли їм гуманітарну допомогу.

Недільними вечорами відвідуємо районну лікарню. Спілкуємося з хворими по палатах, молимося за їхнє здоров’я, потішаємо.

Продовжую служити сестрам у церкві. Проводимо сестринські служіння. Нещодавно мали тему служіння: «Йохавед — жінка яка довіряла Богу». Віра зростає, коли переймаєшся життям персонажів Біблії, їхньою вірою та мудрістю.

Леся Білінська, Львівська область, уривок з листа

 

 Додати коментар

Пожертвувати