«Що сказати людині, щоб вона покаялася?»
Все навколо дуже швидко змінюється, навіть осінь, яка тільки почалася, ось уже прийшла до кінця. Час ніби прискорився, дні пролітають, тижні, місяці — тільки встигай спостерігати. Змінюється не тільки погода, а й умови життя, цілі та ідеї, навіть люди змінюються. Незмінним залишається лише Господь. Ми маємо надійну основу, наше сподівання тверде! Його принципи не змінюються, Його ставлення до гріха не змінюється, Його обітниці незмінні. Біблія не змінюється і наша проповідь про рятівну силу воскреслого Ісуса Христа не змінюється. Можливо змінюються методи, але суть залишається тією ж. Наша мета, як і раніше — досягати сердець людей, говорити про Божу любов.
В контексті пандемії багато хто сприймає Євангелію інакше, прислухається і починає шукати Бога. Ми молимося за пробудження, щоб будинки молитви були наповнені людьми. Як і раніше, проводимо недільні богослужіння. Нещодавно, за 40 км від нас у селі, де влітку з командою християнської молоді проводили дитячі табори, було відкриття дому молитви. Там тільки-но починається проповідь Євангелії. Дім молитви поділено на дві частини, одна — для проведення зібрань, друга — житлова. Там оселилася молода сім’я місіонерів, раніше вони були в нашому регіоні, ми разом служили по різних селах. Тепер щонеділі їздимо їм на допомогу. Слава Богу, вже бачимо результати.
По суботах проводимо дитячі зустрічі. Оскільки їздити далеко, наші три села розділяємо на дві суботи. Діти давно нас знають і регулярно відвідують дитячі зустрічі. А в новому селі багато дітей приходять із батьками. Це хороша можливість із ними познайомитися та поспілкуватися.
Якось моя дочка запитала: «Що треба сказати людині, щоб вона покаялася?» О, якби була така формула чи слово, то напевно вже всі були би врятовані. Але ми не рятуємо, відкриває розум і серце до пізнання істини тільки Господь, а наша справа — благовістити і, звичайно, ділами підтверджувати власну віру.
Як і раніше, ми возимо підлітків із нашого села на молодіжне служіння. Загалом звозимо дітей із чотирьох сіл. Більшість із невоцерковлених сімей. Вони вчаться дружити, довіряти і просто проводити час не лише в соціальних мережах.