«Щодня приходять люди»

31.10.2020
0
99

Цього року мали знову свято в церкві — 9 людей ввійшли у завіт з Богом через водне хрещення.

Майже щодня до нас додому приходять люди, стараємося благовістити їм. Так, Галя потоваришувала з одною жінкою, її звати Ірина. Вона приїжджає з Івано-Франківська в село зі своїми внуками і час від часу заходить до нас. Одного разу я спілкувався з нею про Євангелію, жінка дуже уважно слухала, погоджувалася. Пізніше вона знову зайшла до нас і тихенько попросила Ілюшу, щоб дав їй Новий Заповіт.

Виходимо на вулицю, де зазвичай люди сидять на лавках по троє, четверо, співаємо під гітару, а потім проповідуємо.

До нас звернувся сільський голова з проханням допомогти зробити опалення в їхньому католицькому храмі. Ми відгукнулися, зробили цю працю і побачили, що до нас змінилося ставлення багатьох людей.

Після цього мали дитячий табір в селі. Дочка жінки, про яку я писав вище, зі своїм чоловіком поїхали до Америки, знайшли там євангельську церкву і стали її відвідувати. Ірина їм розказала, що ми хочемо робити табір, але немає коштів. То вони пожертвували гроші на цю справу. З Луцька приїжджала команда молоді з батутами, і в цьому році ми мали рекордну кількість дітей — 74.

Їздили в Генічеськ на конференцію євангелістів України. Скористалися можливістю побути трошки з дружиною на морі. Багатьом людям з Харкова, Миколаєва та інших міст проповідувати Добру Новину. Люди добре приймають і слухають проповідь.

В нас є жінка в церкві, яка хвора, не ходить. Кілька разів заносив їй їсти, мав нагоду благовістити її сусідці. Кілька разів були на базарі в Рогатині, роздавали газети.

Андрій Дідух, Івано-Франківська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати