«Служити скрізь, де є потреба»

31.12.2020
0
72

По Божій милості ми подолали ще один непростий відрізок життя. Цей рік був дуже складним, усім нам довелося зіткнутися з безліччю найрізноманітніших переживань і труднощів — як матеріальних так і духовних. Але слава Господу, що для Нього немає нічого неможливого і Він завжди поруч! Ми не знаємо, що принесе прийдешній рік, але вступаємо в нього зі сподіванням на силу Божу.

Праця йде за своїм порядком. За цей час довелося багато проїхати і послужити.

Майже цілий місяць літа були в Україні. У мене було кілька запрошень на молодіжні кемпи (Рівне, Карпати). Планувалася ще Одеса і Волинь, але ми з дружиною перехворіли на коронавірус (судячи з усіх симптомів), тому деякі поїздки довелося скасувати. Були служіння в Києві, у Львові, в Луцьку. Служив переважно молодим людям. Конференції були по 3-4 дні, сотні молодих людей збиралися на спілкування, хоча все було непросто з урахуванням карантинних заходів.

Звичайно, серед молоді буває різне, але загалом я дуже натхненний тим, що багато з них щиро шукають Господа, горять бажанням служити Йому. Це дуже радує!

«Погляд віри на наших дітей» — цю проповідь я говорив у Рівному після молодіжного кемпу. Бог дав у серце таке слово для церкви про молодь і дітей — що Бог буде робити через них Свою працю у цьому часі.

У вересні повернулися додому, і буквально через тиждень мені довелося виїхати в Іспанію. Там, де працюють наші місіонери (в тому числі з нашої церкви, з місії «Голос надії») виникли деякі ситуації, які потребували моєї присутності. Серед іншого була потреба допомогти провести посвячення служителів в декількох церквах Іспанії, а також у новій церкві в Лісабоні (Португалія). Поїздка була дуже важкою в усіх сенсах. В той бік я не міг летіти літаком через карантин, тому дорога зайняла майже шість днів: Київ — Чернівці — Угорщина — Словаччина — Франція — Італія... І там вже на місці за майже місяць проїхали близько чотирьох тисяч кілометрів — багато служінь, бесід. Дуже непросто там усе в наших церквах, багато проблем у людей. Люди дуже різні — з різних регіонів і церков, а служителів зрілих і досвідчених не вистачає. Одним словом, роботи дуже багато. Наші місіонери встигають і працювати на роботах, і активно служити в церквах, і благовістити серед емігрантів.

Я проповідував в Іспанії на теми «Небезпека духовної ліні» та «Причина для твоєї радості».

Ось такими видалися у нас останні місяці. Звичайно, трохи відірвалися від служіння на місці, але бачимо, що і це важливо для Господа. Радіємо можливості служити всюди, де є потреба і можливість.

На місці справа теж потроху рухається, слава Богу. За час карантину ми нікого не втратили, але навіть придбали кілька нових людей, що дуже радує. Зараз проводимо загальні богослужіння. Для людей, які хворіють, робимо трансляцію. Намагаємося шукати різні нагоди для благовістя навіть в умовах карантину.

Павло Федорук, Крим, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати