«Тату я поїду з тобою!»

31.12.2020
0
31

Останнього кварталу 2020 року ми мали багато виїздів для роздачі газет, Нових Заповітів та іншої християнської літератури. За жовтень та листопад проїхали з командою понад 15 великих ринків у містах області. Я регулярно дзвоню до братів, наперед домовляємося, в середньому маємо 2 виїзди на тиждень. Зі мною дуже часто просяться їхати мої дві старші дочки, то я їх іноді беру з собою.

Був один випадок, коли я не міг знайти бажаючих на чергову поїздку, і сказав про це в сім’ї. Дівчата почули, і старша каже: «Тату я поїду з тобою!» — «Але тобі потрібно йти в школу» — «А що як якась людина не отримає Нового Заповіту чи газети і не матиме можливості прийти до Бога?» Це справді почуття від Бога.

Зазвичай ми співаємо пісні під дві гітари, між піснями коротко проповідуємо — і так у кількох різних місцях на ринку. Люди охоче слухають, просять ще заспівати, буває навіть, що хтось намагається вручити нам гроші.

В середньому команда складається з 8 чоловік, ми роздаємо 1500-2000 газет, близько 100 Нових Заповітів і кілька сотень дитячої літератури. Рідко, але буває, що на якийсь ринок нам не дозволяють зайти. То ми зупиняємося неподалік, а люди, чуючи християнський спів, самі підходять за літературою. Ми за них молимося — хтось просить за здоров’я, хтось за спасіння, хтось за припинення війни на сході.

Також і в нашому селі проповідуємо від серця до серця. А також організували відвідування літніх людей — даруємо їм гостинці, теплий одяг (бо дехто просив). Таким чином відвідали кількох людей у с. Підвербці та с. Гарасимів.

Трохи просунулась справа з покупкою землі під дім молитви. Довгий час не могли визначитися з місцем будівництва, але нарешті зупинилися на конкретній ділянці. Готуємо документи.

Віталій Маланчук, Івано-Франківська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати