«Ти — особливий»

28.02.2020
0
183

Протягом святкових днів була хороша можливість служити людям нашого району. З молоддю пройшлися по організаціях, привітали голів сільських рад, та інших держустанов з народженням Ісуса Христа. Люди зі сльозами на очах дякували, що не забули привітати, і принесли радість свята у їхні серця. Також привітали жителів с. Мокіївка, Білоусівка, Харсіки та смт Чорнухи, дарували людям християнські газети «Голос Надії», «Жива Надія», календарі.

Діти клубу «Найвеличніша подорож», приготували програму про народження Ісуса Христа і брали активну участь у служінні. Вони всі з невоцерковлених сімей. З радістю чекають суботи, щоб прийти на наше спілкування. Батьки деяких дітей час від часу відвідують богослужіння.

Також з молоддю мали провели служіння у центральній районній лікарні смт. Чорнухи.

У нас в церкві утворився невеликий молодіжний хор. І з цим хором ми стали відвідувати інші церкви, щоб молодь практикувалася в служінні. Бачимо гарний результат — як молодь горить бажанням служити Богу.

У кінці січня провели для дітей с. Харсіки та смт Чорнухи євангелізаційний захід на тему «Ти — особливий», який відвідало близько 50 дітей.

Тетяна Устимчук, Полтавська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати