«У дворі злий господар»

01.03.2021
0
113

Цей рік ми розпочали з молитви — що ми можемо робити в умовах карантину? Адже обмеження суттєво вплинули на деякі служіння.

Ще до Нового року їздили в Суми, де будується дім молитви. Нас попросили допомогти з опаленням. Командою з 7 чоловік з нашої церкви за 3 дні зробили в усьому приміщенні теплу підлогу і встановили тепловий насос.

Церквою зібрали пожертви, щоб завезти продукти в будинок для літніх людей. До цього долучилися і інші громади вірян.

Ходили вітати з Різдвом по організаціях, як ми це робимо кожного року. Оскільки відбулося об’єднання громад то державних установ стало менше, та й не всі приймали, боячись хвороби. Тому ми пройшли 5 основних, зокрема міську раду і районну лікарню.

Привітати дітей з інвалідністю нашого району. У були вдячні і радо приймали до своїх домівок. Маємо спілкування з батьками цих дітей. Не забули навідали з різдвяними подарунками і будинок для людей похилого віку.

Мали євангелізаційні служіння у с. Стратин і м. Болехів, де служить Іван Микитин, місіонер «Голосу надії». Разом із молоддю з Луцька, яка приїхала на допомогу, ми розділилися на дві команди і обійшли за день Стратин. А на другий день поїхали до Болехова і теж пройшли немало домів. Коли заходили до одного заможного двору, на воротах я прочитав напис «У дворі собака не злий — злий господар». Привітали цього господаря, помолилися за нього і ми пішли далі. Але коли вийшли з наступної хати і виїжджали з вулиці, той чоловік зупинив нас, зі сльозами на очах щиро дякував, подарував велику коробку цукерок.

Також служили в м. Сколе — ремонтували водопровід і каналізацію в душових кабінах.

Мали євангелізацію в Рогатині. До нас завітала команда євангелістів з Тернополя — 20 братів та сестер. Вони пройшли немалу частину міста і записали адреси людей, які відкриті до спілкування. До цього служіння підключилися також люди з нашої церкви — і діти, і дорослі. Також тернополяни привезли нам намет, якого плануємо ставити в центрі Рогатина для благовістя.

Також приїжджала молодь з м. Олика — вони два роки поспіль проводили у нас дитячий табір. Тож ми мали нагоду знову зібрати дітей на підліткову зустріч.

Андрій Дідух, Івано-Франківська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати