«Відгадай і забирай»

31.07.2021
0
51

Ми провели декілька євангелізацій. Одна з них була спрямована на молодь. Зробили акцію «Відгадай і забирай». Взяли ящик, кольорово оформили його і поклали всередину Євангелії. Підходили до людей, особливо до груп молоді та пропонували відгадати, що в ящику. Давали підказку і за п’ять спроб треба було дати правильну відповідь. Якщо не відгадували, то ставили легші питання та завдання. Таким чином, відразу виникала дружня весела атмосфера. Говорили про цінність Біблії в житті людини, про віру в Бога, молилися за людей та їхні потреби, запрошували на вечірнє молодіжне зібрання. На богослужіння прийшли одинадцять молодих людей із тих, з якими ми спілкувалися на вулиці. У програмі були: пісні, свідоцтва, проповідь на тему «Життя — не гра», тематичні конкурси, питання-відповіді, молитва за кожного, спілкування за чаєм. Молимося за спасіння молоді, щоб вона приєднувалася до церкви.

Регулярно роздаємо християнські газети та іншу літературу, спілкуючись з людьми. Проводимо вивчення Біблії та молитовні служіння.

Мали три євангелізаційні проекти для дітей у трьох районах міста. В ігровій формі знайомили їх з основними християнськими істинами. Через конкурси та ігри відтворювали біблійні історії. Протягом цих заходів ми охопили більше 100 дітей та підлітків і чимало дорослих. Пропонували записатися на біблійні курси і в недільну школу. Дехто відгукнувся, наразі формуємо новий набір курсу «Найвеличніша подорож».

Микола Шеремет, Івано-Франківська область, уривок з листа

 

 Додати коментар

Пожертвувати