«Війна — велике випробування віри»

30.06.2022
0
273

У нашому служінні великі зміни. Стало набагато більше праці.

Щосереди проходять євангелізаційні богослужіння на які приходять 80-100 чоловік. Переважна частина з них — переселенці. Велика частина — роми. Служіння включає у себе годинну проповідь Євангелії і молитву. Друга частина — роздача хліба, інших продуктів харчування та одягу.

Звісно, не всі ці люди приходять з бажанням послухати Боже Слово, а для того щоб отримати гуманітарну допомогу. Для порівняння — на служіння у неділю приходить 30-40 чоловік. Але ми й цьому радіємо. Віримо, що Бог продовжить працю в їхніх серцях.

На даний момент у нас спокійно, бувають прильоти ракет але не часто. Хоча сирени гудуть і вдень, і вночі. Люди звикли і вже не лякаються так, як раніше.

Загалом у місті дуже багато переселенців. Ми також приймаємо дві сім’ї. Перша — з Харківської області (троє дорослих і одна дитина). Друга — з Борисполя (двоє дорослих і четверо дітей).

Мій чоловік допомагає у волонтерському служінні пастору. Буває, що цілими днями стоїть у чергах на заправку, щоб купити бензину або дизельного палива для волонтерів. Зараз із цим великі проблеми. Тому неможливо планувати дальні поїздки.

Слава Богу, що іноді приїжджають брати для допомоги в служінні. Декілька днів тому приїхав ще один місіонер, Роман.

У цей нелегкий час війни відбувається велике випробування віри, терпіння, надії, любові. Я дуже вдячна Богові, що Він завжди поруч. Бог робить чудеса і сьогодні! Слава Господу за охорону нашої сім’ї і місцевості.

Бог — великий і всемогутній! Він зцілив нашу донечку Ангеліну, їй уже 3 місяці. Навіть лікарі дивуються. Для нас це величезний Божий подарунок. Аделіна, Вікторія і Марк підростають, стають мудріші. Стараємося бути прикладом для наших дітей.

Молимося за нашу країну, щоб війна швидше закінчилась, за наш народ. Віримо, що Бог здійснить велику працю в Україні.

Олена Ткаченко, Черкаська область, уривок з листа



Додати коментар

Пожертвувати