«Вірую» для 1000 людей

31.12.2019
0
183

30 листопада 2019 року ми придбали земельну ділянку під будівництво дому молитви. Дякуємо усім, хто жертвував, організовував збір коштів! Віримо, що з Божою допомогою побудуємо приміщення для церкви.

4 листопада в нас розпочався 40-денний піст: кожна громада через кожні три дні постилася, а 14 грудня відбулося завершальне з’їздне молитовне зібрання в м. Сміла.

В Каневі продовжуємо збиратися тричі на тиждень на квартирі. Зібрання зараз регулярно відвідують  6 людей, ще двоє приходять час від часу, а ще трьох людей відвідуємо по домах. Продовжуємо підтримувати спілкування з підлітками, проводити дитячий клуб, незважаючи на те, що активність дітей зменшилась.

13, 20, 27 листопада, а також 11 і 18 грудня відбулися зустрічі духовної ради міста, де ми готувалися до різдвяного молитовного сніданку (15 січня) і різдвяного концерту (8 січня). Також спільно реагуємо на деякі законодавчі ініціативи Верховної Ради.

З 6 до 10 грудня в Первомайську проходила школа особистого євангелізму. З Івано-Франківщини приїхала команда у складі 11 чоловік, і ми з сестрою Валею долучилися до них. Закінчили цю школу 22 братів і сестер. У мене було два стажери — Саша і Тетяна, з якими проповідували на вулицях міста. Також проповідували в госпіталі, роздали газети і календарі по палатах. Роздавали літературу також на ринку, співали в центрі міста. У завершальний день були екзамени. Загалом, протягом п’яти днів більше 1000 людей отримали газету «Вірую», 380 людей вислухали виклад Євангелії, 63 — молилися молитвою покаяння.

У Миронівці один знайомий чоловік (залежний від алкоголю) попросив допомогти йому, бо усвідомив, що загине. Наступного дня ми викупили його права (єдиний документ, що засвідчує особу, паспорта немає) і відправили в реабілітаційний центр на Волинь.

18 грудня почали проводити різдвяні уроки для дітей початкових класів. У цей день нам дали провести чотири уроки: для двох перших і двох других класів.

Валентин Ковальський, Черкаська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати