«Я дякую»

31.12.2019
0
308

Минула осінь виявилася напрочуд насиченою в нашому служінні — зокрема для мене як викладача та вчителя. Мені випала честь проповідувати на обласній молодіжній конференції в Тернополі, викладати для волонтерів та працівників міжнародної організації CV.

Окрім того займався викладанням в філії Львівської семінарії та в підлітковій школі в Полтаві, і навіть одного разу викладав в Сумському національному аграрному університеті.

У церкві теж були насичені дні. Ми продовжуємо служіння в с. Річки — раз в місяць в місцевому клубі. Хочемо робити це частіше, надіємося, що з наступного року так і буде. До речі, голова сільради сказав, що кошти за оренду клубу брати не буде, що ми можемо безкоштовно орендувати зал для служіння дітям та їхнім батькам.

У жовтні ми мали День подяки. Роздавали запрошення, молилися і готувалися. А наша молодь провела в центрі міста акцію «Я дякую»: кожен перехожий міг написати на папірці, за що він вдячний Богові і наклеїти на двометрове серце. Паралельно там же роздавали запрошення до церкви.

Ще одна цікава акція відбулася спільними силами місцевих євангельських церков. На центральній вулиці міста три дні поспіль читали Біблію. В акції взяли участь десятки церков. За сприяння місії «Гедеон» роздали тисячі Нових Заповітів.

У нас в церкві відбулося ще одне в цьому році Водне Хрещення.

А так, життя йде свою чергою — проводимо домашні групи, відвідуємо онкохворих дітей, працюємо в різних напрямках у місті та області.

Валентин Ярошенко, Сумська область, уривок з листа



Додати коментар

Пожертвувати