Європейський крусейд

31.08.2018
0
442

У квітні разом з командою братів мали місіонерську подорож до європейських країн. Відвідали Польшу, Німеччину, Бельгію, Нідерланди, Францію. Ми благовістили за допомогою натільних плакатів: «Увага! Бог буде судити вас за ваші гріхи. Покайтеся і віруйте в Господа!» Кожен плакат був на мові країни, у якій ми перебували. Також роздавали брошури. Подорож тривала три тижні, за ці дні ми зустрічали багато різних людей із різним ставленням. Але загалом поїздка була для нас благословенням.

Сумська область

З початком літа стали проводити дитячі табори. У червні відбувся табір в невеличкому  м. Батурин, це Чернігівська область, недалеко від Конотопу. Були присутні до 130 дітей різного віку. Для них ми підготували біблійні уроки, спортивні естафети, надувні гірки, батут, солодку вату.

Пізніше провели спортивний майданчик в місцевій школі, де були присутні близько 200 дітей разом з вихователями.

Продовжуючи тему таборів, розповім про табір в Конотопі. В цьому році крім дітей з місцевої церкви було багато інших — яких батьки приводили, а деякі діти, побачивши табір, і самі приходили. В кінці табору діти отримали подарунки і були запрошені на уроки недільної школи.

Сумська область

У с. Шпотівка були присутніми близько 35 дітей. Крім дітей приходили і деякі батьки. Табір пройшов дуже гарно.

Крім таборів проводимо служіння в с. Шпотівка, молимося за людей цього села, а також прилеглих сіл.

Анатолій Рабий, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати