Історії, що підбадьорюють

30.09.2020
0
155

Це літо промайнуло — ну дуже швидко! У служінні взагалі час летить особливо швидко. Для нас це  був благословенний період. Кожен тиждень виїжджали в різні куточки України. Мали різноманітні зустрічі, спілкування, молитви. Пройшли майже всі міста нашої області та багато міст Чернігівської.

На одному базарі зустріли чоловіка, за професією вчителя. Дуже начитана людина. Він слухав багатьох проповідників через інтернет. Гарно знає Біблію. Ми підтримали його в духовних пошуках. Ввечері вже в іншому місці ходили вулицями та говорили з людьми. Дивимося: їде цей самий чоловік. Знову зупинився, і ми довго спілкувалися. Він наводив цитати різних відомих лідерів. Я запитала: «Чому ви згадуєте відомих християнських служителів, але жодного місця, що про це говорив Ісус Христос!» Він відповів місцем із Писання: «Прийдіть до Мене усі струджені та обтяжені — і Я вас заспокою». Я сказала: «Це — найважливіше. Шукайте Бога!». На цьому наша розмова закінчилася. Дай Боже спасіння цій людині.

В одній церкві нам переказали свідчення сестри, якій колись подарували Новий Заповіт на базарі. Це було в Шостці. Пройшов час, і жінка, читаючи Євангеліє, навернулася до Бога. Вона просила нам передати, що цей Новий Заповіт подарував їй Саша. Дякую Богові за такі історії, вони дуже підбадьорюють та надихають працювати далі.

Протягом понад двох тижнів їздили з проповіддю набережними від Одеси до Скадовська. По дорозі проходили базари в деяких містах Полтавської, Кіровоградської, Одеської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей. Проповідували, роздавали брошури, Євангелія, молилися. Підходили люди в сильній залежності. Спрямовували їх в центри реабілітації. Бачимо, як багато стомлених від сучасних життєвих обставин. Хтось пустив у серце жорстокість, але багато хто розуміє, що потрібно шукати Бога.

Через два дні після повернення додому ми поїхали в Київ на День Незалежності. Там було дуже багато людей, яким ми проповідували. Багато хто просто не реагує на Добру Звістку, деякі хулять Бога, але є відкриті люди. І заради них варто йти містами й селами та нести Євангелію. Як Пастир Добрий залишив 99 овець та пішов шукати одну ,так і ми повинні шукати.

Олена Курченко, Сумська область, уривок з листа               

         Додати коментар

Пожертвувати