Історії чудес

30.07.2019
0
280

Ця весна та початок літа були дуже насиченими. У квітні ми активізуватися в молитвах, мали нічні молитви, деякі люди постилися. Під час зібрань в цей період ми на власні очі бачили декілька реальних Божих чудес в житті людей, які відвідують церкву, і навіть в житті нових людей, ось декілька історій.

Анастасія, дівчина, якій недавно виконалося 15 років, з дитинства відвідувала зібрання в Петриківці. Вона мала декілька фізичних недугів, один із них — серйозні проблеми зі спиною. Вона практично не могла стояти рівно, ходила скривленою, одна нога була коротша за другу на півтора-два сантиметри. Під час молитви один із братів підняв її ноги (вона сиділа), усі відчули, що Божа сила наповнила кімнату, ноги порівнялися, біль у спині стих. Тепер вона працює, бігає, радіє… А через кілька днів на молитовному зібранні  її молодша сестра була охрещена Святим Духом.

Нашу церкву давно відвідувала жінка похилого віку, вона не чула на одне вухо, а на друге — ледь-ледь. Під час молитви вона поклала пальці собі у вуха, а коли її помазали оливою, почала голосно говорити, що щось тріснуло в її голові. Ми перевірили і виявили, що в неї з’явився слух.

Дякуємо Богові за Його велику милість до нас!

Ми продовжуємо будівництво дому молитви, бо в кімнаті, де збираємося, буває дуже тісно.

Служимо в реабілітаційному центрі.

У ці місяці багато служили на дитячих святах, та пришкільних майданчиках

Служимо і насолоджуємось!

Віримо що це час Божих відвідин для цієї землі. Дякуємо що ви з нами у всіх цих справах.

Олександр Мокієнко, Дніпропетровська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати