16 років у служінні Богу

31.12.2020
0
94

Мене звуть Сергій (53 роки), дружину — Ірина (50 років). Діти — Юля, Аліна, Аня, Назар та Ваня. Старші доньки заміжні. Живемо в селі поруч із Полтавою.

Бог явив велику милість і любов для нашої сім’ї. Ми з дружиною гинули в гріхах і злочинах, як говориться в 106 псалмі — життя наше наближалося до брам смерті. Але 19 років тому ми покликали до Господа, і Він помилував, зцілив і душу, і тіло. Слава Йому!

Пройшовши реабілітацію в християнському центрі під Києвом, ми в 2004 році повернулися додому і стали членами церкви «Нове життя» у Полтаві. Згодом служителі довірили нам соціальне служіння, уже 16 років я відповідальний за реабілітаційний центр для алко- та наркозалежних, бездомних, звільнених із місць позбавлення волі.

А ще протягом усіх цих років ми з дружиною практично щонеділі відвідували жіночу в’язницю, а з братами їздили по інших тюрмах Полтавської області.

Завдяки Божій милості багато хто з випускників нашого реабцентру вже прийняв водне хрещення (цього літа три брати ввійшли у завіт з Господом) і сьогодні служать в різних церквах. Вони створили 20 християнський сімей, в яких вже народилося більше 30 дітей. І нам теж Бог дарував трьох діток, хоча лікарі були проти того, щоб ми народжували.

12 років тому ми з дружиною стали місіонерами «Голосу Надії». Слава Богу за цю місію, яка упродовж багатьох років служить у багатьох містах і селах Україні та закордоном. Таким чином ми маємо можливість здійснювати в Полтаві і в області багато різних євангелізаційних проектів.

Ходимо в школи та інші навчальні заклади проводити профілактику негативних явищ. Розповідаємо про гріх та його наслідки, свідчимо про Христа і про своє життя, змінене Богом. У селі, де живемо, стараємося бути світлом для оточуючих. Проводимо в клубі різні заходи, даруємо дітям подарунки.

Село у нас складне, поряд знаходиться міське звалище, де дуже багато людей добувають кошти для свого життя. Намагаємося допомагати цим людям, чим можемо — продуктами, одягом тощо. В селі багато циган і у нас з ними склалися дуже хороші стосунки.

У сільській школі, де вчаться наші діти, ми потоваришували з директором і вчителями. Хоча спочатку вони ставилися насторожено, але ми допомагали, брали участь в житті школи. І сьогодні можемо безперешкодно проводити різні християнські заходи.

Недавно одна місія надіслала нам християнські календарі на 2021 рік. Це ще одна можливість проповідувати Євангеліє — даруючи їх односельчанам.

Також працюю і в нашій церкві, проповідую, проводжу домашні групи. У цей час, коли не можемо збиратися, як раніше, через пандемію, додалося ще більше служіння — відвідуємо людей по домах, надаючи їм необхідну допомогу.

Я вірю, що сьогодні, в цей нелегкий час для всіх людей, Бог по-особливому може використовувати церкву для Своєї слави!

Сергій Осадчук, Полтавська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати