+35 у затінку

30.07.2019
0
345

У Покровському на стадіоні ми провели християнський табір для дітей. Участь брали місіонери з Гуляйполя, і приїхала група молодих служителів з Луцька. Поставили батут, гірку і приготували християнську програму. Дітей було дуже багато. Команда служителів має величезний досвід служіння дітям. Єдині труднощі — дуже жарко, у нас в затінку — +35. Це служіння дає результати. Через три дні після табору в неділю у нас в домі молитви вільних місць не було. Двоє людей вишли на покаяння. Крім них у нас вже є кандидати, які бажають прийняти водне хрещення. Дату поки не призначили.

Зараз займаємося будівництвом постійного табору біля річки з хорошим пляжем — спільно з Донецькою церквою «Христа Спасителя». Після початку бойових дій вони виїхали на нашу територію і купили в селі біля річки п'ять будинків.

Не лишаємо і інших служінь: Олексіївку, Данилівку, Олександрівку. Відвідуємо і проводимо служіння по можливості. Я на місії 16 років, і такого сприятливого часу ще не було.

У нас в домі вечорами постійно люди. До півночі, буває й пізніше. Приходять з молитовними потребами. Бог відповідає на молитви, і частина з них залишається в церкві. Переконати людину жити з Христом не так просто. Я з кожним розмовляю десятки годин, питань не просто багато, а безліч. Свого часу я об’їхав три континенти, проповідуючи Христа. І ось тепер тільки розумію і вірю, що маю служити саме на цьому місці.

Дмитро Москалець, Дніпропетровська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати