Ангел із Товсти

28.02.2021
0
219

Ми знову мали чудову можливість святкувати Різдво двічі — 25 грудня і 7 січня. 25 грудня зібрали у «Молитовній скинії» (в Улянівці) малозабезпечені сім’ї, провели богослужіння, привітали їх, вручили подарунки та продуктові пакети.

7 січня також мали зібрання і ходили вітати людей із Різдвом. На святкове богослужіння у Комарицькому прийшли і воцерковлені, і не воцерковлені люди. Нас відвідала команда молоді з Нововолинська (Волинь) разом із Володимиром Ковальчуком із Сокаля (Львівщина). Ми з ними пройшли Улянівку, Комарицьке , Олександрівку, співаючи різдвяні пісні та нагадуючи людям про Божого Сина. Роздавали християнські газети та календарі.

Деякі селяни охоче приймали нас, запрошували в дім, просили заспівати кілька пісень, радо спілкувалися, слухали вістку про спасіння. Також потрапили до однієї літньої жінки з інвалідністю, яка дуже дякувала, що відвідали, бо, мовляв, до неї ніхто не приходить. Були люди, які просили помолитися за них — і ми молилися. Були й такі, які виганяли, не пускали на подвір’я або просто не відчиняли двері. Але ми молимося за пробудження і віримо, що воно прийде.

Одного різдвяного вечора ходили по Улянівці, співаючи різдвяні пісні і зайшли до магазину-бару, який знаходиться поруч із нашим будинком. Власниця закладу вимкнула музику і всі присутні прийшли слухати спів і Боже Слово.

Ще перед Різдвом та під час свят відвідали з благодійною допомогою неблагополучні та малозабезпечені сім’ї в Луциківці, Марківці, Суському, Бобрику, Тучному, Товсті, Комарицькому, Бакші та Улянівці. Багато людей живуть дуже бідно, деякі — гинуть у п’янстві.

Також роздавали газети та календарі у Лідиному, Супрунівці та Бобрику. Де було зачинено — клали у поштові скриньки, а як когось зустрічали, то спілкувалися з ними про Бога.

Ще одним напрямком нашого служіння є фізична допомога людям, які цього потребують — заготівля дров, ремонти тощо. Так, напередодні Різдва нас відвідала група братів і ми допомогли одній жінці з Комарицького (у неї немає чоловіка, двоє неповнолітніх дітей) порубати дрова та частково перекрити дах, зробили ремонт стелі у кухні, де протік дах.

Не так давно у нас поламалася машина і я загнав її на ремонт. Автомобіль певний час ремонтувався, але на зібрання у Комарицьке (від нас до дому молитви — 13 км) потрібно було чимось добиратися. Шукали транспорт, домовлялися із друзями, але однієї неділі все ж так трапилося, що не було чим заїхати. Дружина і діти лишилися вдома, а я після молитви вирішив іти пішки. Надворі — сніг, мороз… А я іду — і нічого не їде в потрібний бік. Йду, молюся — згадав Пилипа, якого ангел переніс з одного місця в інше, згадав Гриця Хопнівського, як за ним приїхав автобус… Але нічого подібного зі мною не відбулося. І вирішив: буду зупиняти не тільки попутки, але й зустрічні машини. Через деякий час їде назустріч автомобіль, я зупиняю і прошу завезти в Комарицьке. Чоловік їхав із Товсти (3 км від Комарицького) до Свіси (ще 180 км), але він так розположився, що ми з ним ще забрали бабусь, побули на зібранні, розвезли бабусь по домівках, він завіз мене додому в Улянівку, а тоді вже поїхав на Свісу!

Ми регулярно проводимо богослужіння в Комарицькому (щонеділі на 10:00 і щоп’ятниці на 17:00) та Улянівці (щонеділі на 15:00). Нам уже допомагають діти — співають пісні, декламують вірші, псалми Давида. Іноді старший син Віталій проповідує.

Просимо: підтримайте у молитві, щоб Господь торкався сердець людей. Молімося за пробудження і за нових працівників.

Сергій Скулінець, Сумська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати