Біблія сучасною хорватською мовою

30.11.2020
0
170

Цієї осені ми не мали активної діяльності у зв’язку з карантинними обмеженнями. Але вдалося провести День подяки, на який запросили жителів міста, та гостей з інших церков. Радує, що прийшли люди, які ніколи не відвідували євангельських зібрань. Продовжуємо тримати з ними контакт і будувати стосунки. Зокрема, познайомилися з одним чоловіком — учасником бойових дій під час Вітчизняної війні в Хорватії на початку 90-х. Він траждає від посттравматичного синдрому. По можливості зустрічаємося, читаємо разом Біблію, спілкуємося, допомагаємо.

Почали співпрацю з однією організацією, яка допомагає незахищеним групам населення продуктовими наборами. Не очікували такого позитивного відгуку від людей. Багато з них втратили доходи і живуть в страху за завтрашній день. Є пенсіонери, які живуть самі і про яких особливо ніхто не турбується.

Цієї осені вийшов переклад Біблії на сучасну хорватську мову. Книга вже зацікавила багатьох, ми також замовили собі певну кількість і тепер маємо можливість ділитися з іншими. Таким чином залучили деяких невоцерковлених людей, які приходять до нас на квартиру, щоб разом читати Біблію.

Багато спілкуємося з різними людьми, свідчимо тим, хто виявляє цікавість до пізнання Бога.

В церкві продовжуємо проводити зібрання та вивчення Біблії. На жаль, останнім часом люди стали хворіти, а більшість — похилого віку… Тому стоїмо перед питанням, щоб на певний час відмінити богослужіння.

Відвідуємо наших друзів-місіонерів у м. Пожега, служимо у їхніх зібраннях.

Хай Господь зміцнить вас у ці непрості часи. Хай Боже Слово і обітниці будуть надійним якорем серед нестабільності сучасного світу.

Петро Синюк, Хорватія, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати