Біженці, сироти та хворі

31.12.2020
0
76

Цей рік виявився дуже важким особисто для мене і моєї родини. Восени я пережив інфаркт і пролежав у лікарні близько двох тижнів, потім їздив до обласного кардіоцентру і до цього дня лікую серце. Але завдяки Божій милості продовжую пасторське і місіонерське служіння. Також я і моя дружина перехворіли на коронавірус, були на самоізоляції близько трьох тижнів. У церкві багато людей перехворіли, що навіть довелося на два тижні скасувати церковні збори. Зараз ситуація вирівнялася.

Співпрацюємо з головою сільської ради, яка охоплює кілька сіл. Таким чином ми отримали 14 адрес малозабезпечених людей, які потребують підтримки. Познайомилися, служили їм, молилися за них. Продовжуємо відвідувати ці сім’ї. Одна з сімей — переселенці з Донбасу: бабуся, яка часто хворіє, дочка та її четверо маленьких дітей. Жінки тягнуть на собі дітей та господарство. На Донбасі вони відвідували євангельську церкву. Будуть готуватися до водного хрещення.

Інша сім’я складається із трьох людей з інвалідністю і літнього чоловіка. Ми придбали для них нові матраци та ще деякі речі. Хлопці з м’язовою дистрофією були дуже замкнутими, оскільки постійно перебували вдома і ні з ким не спілкувалися. Тепер потроху починають відкриватися. Ми читаємо їм Біблію, розмірковуємо над нею. Вони кажуть, що крім нас їх ніхто не відвідує.

Ще одна сім’я — люди, хворі на СНІД, тому їх здебільшого обходять стороною. У них є двоє малолітніх дітей. Відвідуємо та служимо їм.

Працюємо з бездомними, які часто до нас приходять. Певний період у домі молитви проживав хлопець- сирота, який вийшов з інтернату і не мав куди податися. Він відвідував богослужіння, домашні групи. Пізніше обікрав будинок брата, який надав йому місце для ночівлі. Але сьогодні повернувся, покаявся. Працюємо над тим, як повернути вкрадені і продані речі. Віримо, що це і буде уроком для нас, і послужить для його спасіння.

Продовжуємо ремонт у домі молитви. Працюємо над планом відкриття центру для роботи з дітьми, чиї сім’ї опинилися у важких життєвих обставинах — щоб дітей не відправляли в інтернати. Уже взяли під опіку три сім’ї. Планую зустрітися з новообраним мером нашого міста з питання виділення приміщення під цей проект. Продовжуємо працювати з алко- та наркозалежними. Відвідуємо циганські сім’ї. Роздаємо людям гуманітарну допомогу, проповідуючи Євангеліє.

Володимир Гладкий, Сумська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати