Багато цікавих подій

28.02.2020
0
341

Ми з командою місіонерів мали багато можливостей для служіння: їздили в циганські табори, проповідували на площах, роздавали християнську літературу, ходили від хати до хати. За цей період відбулося багато цікавих подій.

Багато хороших вражень лишив зимовий табір. Підготовка зайняла багато часу: вивчити нові пісні, ролі вистав, підготувати місце для дітей і багато інших клопотів. У таборі було до 100 дітей зі Сколе та окружних сіл. Було дуже багато бажаючих потрапити, але на жаль кількість місць обмежена. Діти, які є постійними учасниками нашого християнького клубу, також приймали участь у програмі — у співі, у сценках. Для інших це був хороший приклад та заохочення. Запам’яталося спілкування з одним хлопчиком. Він ставив дуже багато запитань, і спочатку я думав, що дитина просто хоче уваги. Але відповідаючи, я зрозумів, що для нього це справді важливо, він хоче, але боїться прийняти Ісуса Христа у своє життя. Ми багато часу проводили в розмовах. Під час останньої молитви в кінці табору пастор закликав дітей до покаяння і Андрій вийшов один із перших.

Після таборів на різдвяні свята ми намагались максимально використати час для розповсюдження Євангелії. Побували в різних людей — як за віком так і за статусом: у селишній раді, податковій, лісництві, лікарні, поліції та інших державних закладах. Побували найбідніших районах нашого містечка та селах. Люди чекають нас з нетерпінням з року в рік. Пам’ятаю одну бабусю, яка жила на краю села, де мало хто відвідував, тільки рідні. Коли прийшли її привітати, безперестанку плакала та дякувала. З радістю слухала Боже Слово та пісні, в кінці помолилися. Вона запрошувала нас ще і на прощання сказала: «Те, що ви робите є дуже важливим!» Ці слова закарбувалися в моєму серці. Це надихає служити.

Щосуботи в нас проходить дитячий клуб. Вивчаючи біблійні історії, співаючи пісні, займаючись рукоділлям, заохочуємо дітей до правильних пріоритетів та цілей в житті. Бачимо багато змін у кращий бік, і це тішить. З деякими ми вже стали хорошими друзями.

Рувим Кузьмін, Львівська область, уривок з листа

 Додати коментар

Пожертвувати