Благословення й випробування

31.01.2020
0
333

Бог благословив нас у зимові місяці, хоча було й багато випробувань. У грудні ми відвідали з різдвяною програмою 10 шкіл нашого району, провели одну програму в домі молитви в Пужниках. Говорили з дітьми про послух Божому слову. Як слухали Бога Марія, Йосип, мудреці і Сам Ісус, так і ми маємо. Нас радо приймали, вчителі й директори шкіл дякували за програму.

Прикро, що більшість дітей майже нічого не знають про Ісуса Христа і навіть про Його народження. Їх вчать про святий вечір, коляду тощо. Шкода тільки, що мало вдалося провести таких зустрічей.

Одразу після цих євангелізацій захворіли наші діти. Мені довелося всі свята провести з ними вдома.

З 5 січня до 8 січня нам допомагали благовістити гості з Волині. Приїжджала молодь з Нововолинської церкви і вони з Михайлом відвідали будинки для літніх людей нашого та Галицького району. А також провели богослужіння в пужницькій та тлумацькій церкві, в Пужниках і Хотимері ходили по хатах, вітали з Різдвом.

Провели благодійну акцію в с. Олеша. 4 січня в сільраді люди мали можливість пройти безкоштовне обстеження лікарем-окулістом і безкоштовно отримати окуляри. Акцію відвідали 60 осіб. Крім медичної допомоги вони отримали духовну літературу. В організації нам допомогли місіонери з Городенки. Плануємо зробити подібні заходи в інших селах.

Недавно знову відвідали з сестрами будинок для літніх людей в Петрові. Там перебуває 30 підопічних. Зайшли в кожну кімнату. Усім подарували гостинці, привітали і заспівали пісню про народження Ісуса Христа.

Міша також роздавав газети в ближніх селах, благовістив від серця до серця. Відвідував по хатах людей. Молимося за них.

Продовжуємо служити в церкві в Пужниках. Проводимо домашні групи в цьому селі і молитву в Озерянах.

Людмила Соф’як, Івано-Франківська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати