Благовістя на сміттєзвалищі

30.09.2020
0
152

Попри карантинні обмеження останнього часу, Божа справа не зупиняється. Як і раніше, звершую працю в тих самих населених пунктах — і словом, і ділом.

Якось приїжджав до нас благовісник із Сумщини, ми разом проповідували на нашому базарі в Глобино, роздавали Євангелія та газети. Деякі люди були вороже налаштовані, але більше тих, які гарно сприймали, брали літературу і слухали проповідь про Спасителя.

Також нещодавно мав можливість завезти одяг на сміттєзвалище — людям, які там перебувають. Вони мають непривабливий вигляд і запах, але їх любить Ісус Христос!

Разом з молоддю нашої церкви склалися, хто скільки міг, та купили продуктові пакети, засоби гігієни для дітей з інвалідністю, які живуть в неблагополучних сім’ях. Відвідали їх, спілкувалися, співали, молилися з ними, свідчили про Божу любов.

А ще за сприяння голови с. Землянки провели там дитячий табір. Ми були дуже задоволені, що могли більш масштабно попрацювати. Задоволені були і діти з батьками, дякували, що є люди, які до них не байдужі.

Сергій Ярус, Полтавська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати