Бог чує!

28.02.2020
0
205

25 грудня 2019 року ми святкували Різдво і було радісно бачити майже повну залу людей. Унікальне служіння було тим, що проводили його власними силами, не запрошуючи на допомогу молодь з інших церков. Співали, декламували вірші, проповідували. Діти, які відвідують клуб «Коло друзів», виступали із насиченою програмою.

Напередодні Різдва домовилися із головою райдержадміністрації поклеїти біл-борди на виїзді з Котельви. Він навіть не взяв з нас орендної плати. Ми поклеїли 2 щити на трасі міжобласного значення Суми — Полтава і такий же — на фасаді нашого дому молитви. Після свят ми звернулися, щоб замінити біл-борди на нові і знову отримали добро. «Молись — Бог чує! У будь-який час, на будь-якому місці. Християнська церква «Нове життя». Такий текст тепер розміщений на щитах.

На початку Нового року до нас приїхала молодь з Луцька для проведення дитячих євангелізаційних зустрічей. Спільно з ними провели 5 заходів по селах та в Котельві. Показували виставу, грали в ігри. Близько 300 дітей вкотре почули про народження Ісуса Христа. У Котельві було 97 дітей, 20 батьків.

Принагідно відвідували пенсіонерів, які знаходяться в складних життєвих обставинах, дарували продуктові набори. Так пройшли 15 осель. Літні люди були розчуленні турботою церкви про них. Регулярно провідуємо найстарішу жительку Котельви (102 роки), вона навіть одного разу писала у газету вдячність, де згадувала й нас.

6 та 7 січня 2020 року традиційно ходили від хати до хати та вітали людей з народженням Спасителя. Чотирма командами обійшли більше сотні осель. Люди не лишалися байдужими — раділи, плакали, дякували.

Після Різдва до нас приїхала група підлітків з Ковеля. Із ними провідували пенсіонерів.

На 21 січня у нас була запланована зустріч із пенсіонерами, які відвідують територіальний центр. Я вирішив провести її у домі молитви. Програму готували Оля і Віра. Дівчата підготувалися дуже добре і доносили думку, що навіть для людей похилого віку в Бога є місія. Бабусі і дідусі брали участь у конкурсах, лотереї, активно відповідали на запитання. На завершення в дружньому колі пили чай зі смаколиками та спілкувалися про життя, зовсім не відчуваючи різниці між 60 і 30.

Продовжуємо співпрацю із котелевським Центром пробації — це установа, яка займається умовно засудженими. Мене запросили для викладу теми з соціальної адаптації. Показував на основі Біблії, як оточення впливає на людину, та запевняв, що церква є прикладом доброго впливу, де можна з Божою допомогою ставати кращими.

Мав декілька запрошень в інші міста. У Вінниці була зустріч молодіжних служителів, на якій я ділився досвідом праці нашого об’єднання, а також взяв участь в недільних зібраннях церкви. Їздив на молодіжне спілкування в Охтирку, де говорили про духовне життя. А одного вечора до нас у Котельву приїжджали хлопці з Полтави, проводили з ними вечірню зустріч на тему «Від дитини до мужчини». Їздив у сусідній районний центр — Чутово, де спілкувалися з молодою місіонерською командою про те, як організовувати євангелізаційні заходи на новому місці. Викладав для підлітків на Харківщині, там же була зустріч із людьми, які проходять реабілітацію. 8 лютого у Полтаві проходила обласна звітна конференція, я був залучений до її організації.

Продовжуємо медіаслужіння — до початку Нового року вдалося надрукувати близько 45 тисяч євангелізаційних календарів для понад 20 церков. Також до нас зверталися за допомогою з різдвяними біл-бордами — до 30 банерів надіслали в різні області України. Для 7 церков робив рекламу церковних заходів.

Продовжуємо вести наші сторінки у соціальних мережах. У Інстаргамі — @novezhyttyakotelva, у Фейсбуці «Християнська церква «Нове життя» Котельва». Все більше місцевих стежать за нами через інтернет і таким чином знайомляться з діяльністю церкви. Наприклад публікацію про день Святого Миколая прочитали понад 2000 людей. А матеріал про водне хрещення мав 200 поширень.

Крім недільних зібрань та клубу «Коло друзів» щосуботи, розпочали проводити по середах зустрічі з пенсіонерами, які відвідують нашу церкву.

Вадим Корольчук, Полтавська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати