Божа дія в житті людей

29.10.2019
0
341

Улітку ми провели три дитячих майданчики в різних районах міста і триденний табір на території однієї зі шкіл. В останні літні дні провели свято сім’ї на міській площі. Служили і дітям і дорослим. З дітьми співали християнські пісні, роздавали християнські журнали, запрошували на дитяче служіння в церкву. З дорослими спілкувалися про вічність. Пригощали всіх солодким попкорном.

Під час одного із таборів ми дізналися про трьох дітей колишніх наших членів церкви, які проживають зі своїм дідусем. Дружина пішла від чоловіка, залишивши йому четверо дітей. Він почав пити. Вона — вживати наркотики. Нещодавно попросила у нас допомоги, сказала що вмирає. Ми відправили її в центр реабілітації. Трохи поправивши здоров’я, жінка повернулася до колишнього життя. Потім її розбив параліч і вона знову звернулася за допомогою до церкви. Зараз служимо цій жінці. Чоловік не дозволяв їй спілкуватися з дітьми. Сам, залишивши дітей своєму 75-річному батькові, поїхав до Києва на заробітки. Ми зв’язалися з дідусем. Запросили дітей до табору. Зав’язалися дружні стосунки — як з дітьми, так і з дідусем. Купували їм продукти, робили подарунки. Діти на початку спілкування взагалі не посміхалися. Перебуваючи в депресії, вони говорили, що все погано і всі погані, але згодом їхні серця стали відкриватися. Дізнавшись, що діти живуть з дідусем в неопалюваному будинку і сплять одягнені, ми привезли їм дров. Дід зі сльозами дякував. Він приховував від сина, що спілкується з нами. Боявся його. Батько повернувся із заробітків без копійки грошей. Пропив усе. Але погодився поїхати з дітьми в центр реабілітації сімейного типу.

На території нашої церкви проходила триденна школа для місіонерів області. Говорили про бачення в служінні.

Триває дитяче служіння для дітей нашого міста. Його відвідали шестеро однокласників нашого старшого сина.

Продовжуємо служіння реабілітації. У центрі зараз тринадцять осіб. До нас прийшов чоловік, якого побила п’яна компанія за те, що він спав в під’їзді. Поламали йому руку, ногу і щелепу в двох місцях.

Триває будівництво в с. Новоастрахань. Будуємо дім молитви і центр реабілітації.

Провели в Новоастрахані для місцевих жителів Свято подяки.

День подяки також провели на центральній площі нашого міста спільно з іншими євангельськими церквами. Була молитва за місто, проповідь, частування та ігри з дітьми, роздавали християнську літературу перехожим.

Пізніше провели День подяки і в нашій церкві за участю дітей та підлітків. Навернулися до Бога троє людей.

Дякуємо Господу за можливість бути в служінні і бачити Його дію в житті людей.

Олександр Руденко, Луганська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати