Будні благовісників

31.12.2018
0
467

Зараз ми проводимо регулярно служіння у таких селах: Старий Лисець, Братишів, Олешів, Нижнів. В смт Отинія (за 30 км від Івано-Франківська) нещодавно розпочали проводити.

23 та 30 вересня провели в центрі Івано-Франківська та Надвірної Дні подяки. Роздали багато християнської літератури, з багатьма людьми поспілкувалися.

5 жовтня із командою благовісників пройшли село Підвербці від хати до хати, спілкуючись з людьми та запрошуючи на зустрічі, які проходять по неділях у клубі.

Із 15 до 19 жовтня в Києві, із 3 до 7 грудня в Рівному провели п’ятиденні школи особистого євангелізму (ШОЄ). Навчали 70 студентів-місіонерів. В якості практики кожного дня на дві години виходили в місто і проповідували разом зі студентами. За цей час понад 1000 людей почули Добру Звістку. А з 12 до 16 листопада така школа проходила вже вчетверте в нашій області. Навчалися 22 нових студентів-благовісників, які потім долучилися до обласних команд по церквах.

22 жовтня ходили командою по м. Тисмениця, роздавали газету «Вірую», спілкувалися з людьми.

23 жовтня проповідували в смт Отинія.

24 жовтня були з проповіддю на вокзалі Франківська, а 25-го — у центрі міста.

26 жовтня побували на базарі у м. Бурштин (за 40 км від обласного центра). Співали під гітару, проповідували, роздавали християнську літературу, запрошували людей на служіння.

27 жовтня проповідували в центрі м. Надвірна (за 30 км від Івано-Франківська), та м. Яремче (за 70 км від Івано-Франківська). Коли ми вперше приїхали в Яремче, то нас не хотіли слухати, а вже на четвертий раз люди самі виходили до нас.

28 жовтня проводили у с. Підвербці євангелізацію на вулиці біля клубу.

4 листопада знову проповідували в смт. Отинія, йдучи від хати до хати.

8 листопада у центрі Франківська  співали і проповідували з молоддю.

25 листопада з братами і сестрами Стрия відвідали дім для літніх людей. Провели євангелізацію, роздали солодощі, помолилися за них.

1 грудня провели конференцію для благовісників Івано-Франківської області, де були присутні до 200 людей. Семінар проводив Олександр Попчук.

13 грудня знову були в смт Отинія.

Крім євангелізаційних заходів проводимо церковні заходи, молодіжні зустрічі, дитячі клуби, сімейні зустрічі. На кожному богослужінні бувають нові люди. Просимо молитовної підтримки нашого служіння.

Петро Вернигора, Івано-Франківська область, уривок з листаДодати коментар

Пожертвувати